Yol haritasını kendi çizecek ama yine kılavuzu Mamuş Gold olacak….

         “Rıfat İyigün” 30’uncu meslek hayatında yeni bir pencere açıyor

 

Sektörümüzde bu yıl itibariyle 30’uncu meslek hayatına adım atan ve 30 yıldır çalıştığı Mamuş Gold ile ismi özdeşleşen Rıfat İyigün; yeni dönemde meslek hayatında kendi rotasını çizecek. Ağırlıklı olarak Mamuş Gold’un ürünlerini ülkemizin dört bir yanındaki kuyumculara sunacak olan Rıfat İyigün; sektörümüzün efsane ustalarından Mamuş ustadan elde ettiği engin tecrübeyi iş hayatında kılavuz yapacak…

 

Yeni yıl ile birlikte yeni bir yapılanmaya giden Mamuş Gold; ihracat ve iç piyasada yıllardır birlikte çalıştığı yöneticilerine fırsatlar sunma kararı aldı. Bundan böyle Mamuş Gold’un ürünlerini iç piyasaya, sektörün deneyimli ismi Rıfat İyigün sunacak. 30 yıllık meslek hayatını Mamuş Gold çatısı altında geçiren Rıfat İyigün; yeni açılımda işinin hem patronu hem çalışanı olacak.

Tarihi Vezirhan’da 54 Numaralı Mamuş Gold’un ofisinde çalışmalarını sürdüren Rıfat İyigün, 30 yıllık meslek hayatında ülkemizin dört bir yanından seçkin kuyumcularla tanışma ve çalışma fırsatı bulduğunu, bugün itibariyle kendisine gözü kapalı güvenen esnafa yine en kolay satılan, yüksek kaliteli ve özgün tasarımlı modelleri özenle seçeceğini söyledi.

Mamuş Gold’un mesleki kariyerinde büyük öneme sahip olduğunu ve Mamuş Gold ailesinin kendi ailesi kadar yakın olduğunu vurgulayan İyigün; “Önemli bir fırsat elde ettim ve bu şansı en iyi şekilde kullanarak meslek hayatımda yeni bir kulvar açmak istiyorum. Piyasaya sunacağım ürünlerin çok büyük bir kısmı yine Mamuş Gold ürünleri olacak. Bunun yanında farklı tasarımlara sahip, yüksek kaliteli ürünleri de bir çatı altında toplamak ve kuyumcu dostlarıma iletmek istiyorum” diye konuştu.

İstanbul Jewelry Show’a katılacağını ve Mamuş Gold’u temsil edeceğini kaydeden İyigün; fantezi kelepçe takılara hem iç piyasada hem de yurtdışında artan bir ilgi olduğunu hatırlatarak sözlerini şöyle sürdürdü: Artık bilezik; tasarımcıların büyük emekleriyle klasik düğün takısı olmaktan çok öteye gitti. Günlük kullanıma, gece davetlerine uygun, çalışan kadınların iş ortamında şıklığını tamamlayacak tarzlarda taşlı taşsız olarak vitrinlerde yer alıyor. Biz, bileziklerimizi üretirken hep sonrasını düşünür ve kullanıcının ürünümüzü kullandığında en ufak bir sorun yaşamaması için ürünün ergonomisini ve kilit noktalarını çok ince hesaplarız. Fuar boyunca hem mevcut müşterilerimizi ağırlamak hem de yeni müşteriler ile iletişim kurmayı hedefliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.