İJS 19 yıldır “Loomis” kalitesiyle huzur ve güvenli ticaretin adresi

İstanbul Jewelry Show Dünyanın önde gelen kuyum fuarları arasında yerini alıyor. Bu yıl 48.kez düzenlenecek olan organizasyon, yüksek güvenliği ve katılımcılar için huzurlu bir ortama sahip olmasıyla biliniyor. İşte tam bu aşamada iş hayatında, huzur ve güvenlik olunca, fuara 19 yıldır katılan, fuar alanında kasalama, ürün sevkiyatı konularında hizmet sunan Loomis öne çıkıyor. İJS Karnesi hep başarılarla dolu ve kayıplara karşı sıfır istatistiği ile dikkat çeken Loomis; sadece kasaların değil huzurlu ticaretin de anahtarını elinde bulunduruyor.

 

Sektörümüzün en önemli yurtiçi fuarı olan İstanbul Jewelry Show başlıyor. 2000 yılından buyana İJS’nin hem Mart hem de Ekim ayağında, yüksek güvenlikli kasalama hizmetini önemli yatırımlar eşliğinde sağlayan ve bugüne kadar hiçbir güvenlik sorunu yaşatmayan Loomis; fuara 120 kişilik dev kadrosu ve 24 metre uzunluğundaki özel üretim dev kasasıyla katılıyor.

Loomis Değerli Kargo Satış Yöneticisi Ali Atatoprak; son yıllarda yabancı fuar katılımcılarının da ürün güvenliğini sağladıklarını, fuara katılan firmaların yarısından çoğuyla fuar boyunca çalıştıklarını söyledi.

Firmanın ürününü yerinden teslim alıp fuar alanına götürdüklerini ve fuar sonunda belirtilen adrese tekrar ürünleri teslim ettiklerini hatırlatan Ali Atatoprak; “Loomis, İJS’nin ayrılmaz bir parçasıdır. Geçtiğimiz yıl fuarda verdiğimiz hizmeti, bu yıl %20 indirimli olarak müşterilerimize sunacağız. Yükselen döviz kurlarıyla birlikte, fuar tarihinin TL bazlı en yüksek ürün korumasını bu fuarda yapacağımızı tahmin ediyoruz. Fuar boyunca 6. Ve 7. Hall’de olacağız. Bildiğiniz gibi işimiz en ufak hatayı affetmez. Her türlü kusuru görmek durumundayız. Yıllar içinde ihtiyaçlarda değişebiliyor. Biz de hızla kendimizi yeni durumlara adapte ediyoruz” diye konuştu.

Loomis’in kasalama ve ürünleri belirlenen noktalara emniyetli bir şekilde ulaştırma hizmeti sunması sayesinde fuara gelen katılımcıların, sergiledikleri ürünlerin akıbetinden endişe etmeden ticari faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Atatoprak; “Fuar alanındaki işlemlerimiz, tamamen sigortalı gerçekleşiyor. Ürün teslim alırken ve teslim ederken özel mühürleme yapıyoruz. Bu yıl mühürleme ekipmanımızın kalitesini arttırdık” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.