Vitrinde yatan değil satan takıların markası “FRANCO FONTANA” yine çarpıcı modelleri fuarda sergileyecek

Sektörümüzün yenilikçi ve özgün markalarından biri olan Franco Fontana; İstanbul Jewellery Show’a uzun süredir katılımıyla biliniyor. Her yıl, o yıla ait en yeni tasarımları, trend olacak çizgileri fuar ile birlikte sektöre sunan Franco Fontana; yine birbirinden iddialı, yıl içinde yüksek satış rakamları yakalayacak tasarımları madene aktardı. İtalyan ve Türk takı işçiliğinin harika bileşimi sonucunda Franco Fontana kalitesi ortaya çıkıyor…

 

Genlerinde İtalyan çizgilerini barındıran, zaman zaman Türk bakış açısını İtalyan işçiliğiyle harmanlayan Franco Fontana; yine bir İJS’de mutlaka ziyaret edilmesi gereken marka konumunda olacak. 11 yıldır İJS’nin hem Mart hem de Ekim ayağına katılım gösteren Franco Fontana; İJS Mart ayağında 2019 yılında yüksek satış rakamları yakalaması beklenen, vitrinde yatan değil hızla satılan yeni takı modelleriyle, müşterilerinin yüzünü güldürecek.

Franco Fontana Toptan Satış Mağaza Müdürü Kerem Esenlik; fuara her zaman ki gibi büyük bir özenle hazırlandıklarını, çok farklı tarzlarda yaklaşık 40 yeni koleksiyonun ve yüzlerce yeni takının ilk kez sektöre sunulacağını söyledi.

Fuardan her zaman olumlu beklenti içinde olduklarını ve fuara sıkı hazırlanan markaların her zaman CNR’dan mutlu ayrıldıklarını kaydeden Kerem Esenlik; “İtalya’da Ocak ayında gerçekleşen fuara Ortadoğu’dan ve Arap Yarımadası’ndan az ziyaretçinin geldiği gözlemlendi. Bu önemli alıcı kitlenin İJS’de boy göstereceğini tahmin ediyoruz. Tabi ki her zaman söylediğimiz gibi mutlaka Avrupa, Amerika ve Rusya’dan gelen sektör ziyaretçilerinin sayısı arttırılmalı” diye konuştu.

Yeni koleksiyonlarında çok renkli takılar üzerine çalışmalar yaptıklarını, özellikle farklı kaplama teknikleri ve rodaj ile altında hem değişik tonlar hem de farklı renkleri cesurca kullandıklarını sözlerine ekleyen Esenlik; “Son dönemde minenin yerine daha çok renkli altın takılar öne çıkıyor. Tüm Franco Fontana dostlarını ve fuar ziyaretçilerini standımıza bekliyoruz. Fuarın katılımcılar ve ülke kuyumculuğumuz adına olumlu geçmesini diliyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.