“ONKA GOLD” Yeni Hedeflere Yeni Adresinden Koşacak

Sektörümüzün genç ve dinamik markalarından biri olan Onka Gold; yeni adresine geçiş yaptı. Kuyumcukent AVM Bloğunun girişinde yer alan Elmas Sokak 168 numaraya yeni ofisini taşıyan ONKA Gold; iki kat genişleyen iç hacmiyle çok daha konforlu ticaret imkanı elde ediyor. Onka Gold’un yerli ve yabancı müşterileri çok daha ferah bir ortamda markayı ziyaret edebilecek.

Pandemi süreci tüm Dünyada etkisini sürdürüyor. Özellikle kuyumculuk sektörümüz, düşük ihracat rakamlarıyla geçmişini arıyor. Böylesi bir dönemde hem ihracat hem yurtiçi ticaretine ara vermeden devam eden ender markalarımızdan birisi olan ONKA Gold; yeni adresine geçiş yaptı.

Yaklaşık 3 aylık tadilat sonrasında Kuyumcukent AVM Bloğu’nda (Migros’un bir ön sokağı) Elmas Sokak’ta yeni ofisini hizmete sokan ONKA Gold; başarılı ihracat çalışmalarına devam edecek. Kurumsal renkleriyle, göz yormayan iç dizaynıyla öne çıkan ONKA Gold’un yeni adresi, markanın yeni hedeflere yönelmesine yardımcı olacak.

Firma yöneticisi Onur Şahin; son dönemde Mısır’a gerçekleşen ihracatın çok önemli bir kısmına aracılık ettiklerini, Mısır’ın önde gelen toptancılarının Türk takılarını ONKA Gold vasıtasıyla almayı tercih ettikleri söyledi.

Pandeminin etkisinin azalması ve ülkeler arasındaki dolaşımın normale dönmesiyle ihracatta ertelenen taleplerin artışa geçeceğini kaydeden Onur Şahin; “Son dönemde online E ticaret alanında hem bireysel hem de kurumsal, toplu organizasyonlar gerçekleşiyor. Bizde bu çalışmaların içindeyiz. Pandeminin etkisi geçmeden, ülkemizin eski ihracat rakamlarını yakalamasını yine de zor görüyoruz” diye konuştu.

Firmanın bir diğer yöneticisi Kadir Şahin’de yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Pandemi sürecinde ihracat rakamlarını arttıran nadir firmalardan biri ONKA Gold oldu. Ağırlıklı olarak hafif ürünler pazara sunuyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz büyük avantaj oluşturuyor. Sektörümüzün seçkin markalarıyla yaptığımız işbirliği pazardaki gücümüzü daha da arttırıyor.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.