Zincirini Hemen Gel al Mutlu Kal “Best Zincir”

Zincir takısının deneyimli üreticisi Best Zincir; yakın zaman önce açtığı toptan satış mağazasıyla, zincire hemen ihtiyacı olanların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Özellikle forse zincir ile ilgili aklınıza gelecek tüm çeşitliliği A’dan Z’ye; toptan satış mağazasında müşterilerine sunuyor. Kuyumcukent Atölyeler Bloğu 2.katında yer alan Best Zincir mağazasına gelen ister 10 kilo ister 10 gram zinciri anında alıp işini hızlıca çözümlüyor…

Zaman; Dünyanın gözle görülmeyen en değerlisi. Zaman akıp gidiyor ve kimsenin onu tutması mümkün değil, geri getirmesi söz konusu değil. Birçok zaman anında istedikleriniz olmuyor. Eğer tam istediğiniz zaman istediğiniz objeye kavuşabilirseniz en mutlusu siz oluyorsunuz. Kuyumculuk sektörümüzde de bazı ürün grupları, hızla talep edilenler arasında yer alıyor. Zincir; bu takı gruplarından birisi olarak öne çıkıyor.

Zincir üreticileri; son yıllarda kendilerine gelen talepleri çok hızlı bir şekilde yanıtlamak için ekstra çaba gösteriyorlar. Birçok zincir üreticisinin zengin stoklar eşliğinde toptan satış mağazası açtıklarını gözlemliyoruz. Forse zincir üretimiyle dikkat çeken Best Zincir; toptan satış mağazasını açtığından buyana mutlu müşterilerinin sayısını arttırdı. Best Zincir mağazasında; Forse zincir ile ilgili aradığınız her şeyi farklı ayarlar ve farklı ebatlarda anında bulabiliyorsunuz. Ayrıca zincirde kullanılacak ara parçalar, yarı mamullerde mağazada yer alıyor.

Best Zincir firma sahibi Mehmet Büşra Bıyık; müşterilerinin hızla ürün ihtiyaçlarının giderilmesi ve zincir takıda kullanılacak yarı mamullerin temin edilmesi adına bir mağaza açmaya karar verdiklerini, normalleşme süreciyle birlikte mağazalarına ilginin her geçen gün arttığını söyledi.

Yüksek altın fiyatlarıyla birlikte forse zincirin hafiflik kozunun öne çıktığını kaydeden Mehmet B. Bıyık; “Takı satışları bir hayli düştü. Hediye olarak hafif takılar tercih ediliyor. Özellikle ihracatın durması hepimizi negatif etkiledi. Ürettiğimiz zincirlerin önemli bir bölümü dolaylı yollardan, Kuyumcukent’te bulunan yabancılar tarafından ihraç ediliyordu. Covid 19 salgınının biran önce bitmesini hepimiz dört gözle bekliyoruz” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.