Zergeran Pırlanta kalitesini yakından tanıyan son tüketici huzurlu ve güvenli mücevher alışverişinin tadını çıkarıyor

Her yıl işlem hacmini büyütmeyi başaran, her sene ihracat alanındaki çalışmalarını arttıran Zergeran Pırlanta; 2021 yılında pandeminin yarattığı kayıpları ortadan kaldırmayı başardı. Pandeminin olmadığı 2019 yılı işlem hacmini yakalayan Zergeran Pırlanta; özellikle son tüketici ile kurduğu bağ ile öne çıkıyor. Zergeran kalitesini yakından tanıyan son tüketici; güvenli mücevher alışverişinin keyfini çıkarıyor.

 

Sektörümüzün dinamik mücevher markası Zergeran Pırlanta; başarılı bir yılı daha geride bırakıyor. Son dönemde son tüketici ile etkin bir bağ kuran, Çemberlitaş’a mücevher almaya gelen kişilerin mutlaka ziyaret ettiği adres olan Zergeran Pırlanta; 2021 yılında binlerce kişinin yüksek kaliteli mücevhere dokunmasını sağladı.

Zergeran Pırlanta firma sahibi Rıfkı Bedir; Türkiye’de mücevhere artan ilginin devam ettiğini, altın fiyatlarının aşırı değer kazanmasıyla birlikte artık altın takı veya mücevher ikileminde kalanların çok daha kolay bir şekilde mücevherden yana tercih kullandıklarını söyledi.

Özellikle yeni nesil olarak kabul edilen Z kuşağının mücevher ile tanışmaya hevesli olduğunu belirten Rıfkı Bedir; “2021 yılında suyolu mücevher setlerimiz, tek taş ve sıralı taş yüzüklerimiz yoğun rağbet gördü. Bu ürün gruplarına baktığımızda hep gelinlere hediye edilen gruplar olduğu dikkatimizi çekiyor. Artık ülkemizin dört bir yanında gelinler en mutlu günlerinde mücevher ile imza atmayı, mücevher ile Dünya evine girmeyi istiyorlar” dedi.

Tüm ürünlerinin GIA ve IDL Uluslararası sertifikalandırma kuruluşlarından alınan sertifika eşliğinde satışa sunulduğunun altını çizen Bedir; “HRD’nin Türkiye ofisini kapaması ülke kuyumculuğumuz adına önemli bir kayıptır. Tüm mücevherlerin bağımsız uluslararası kuruluşların verdiği sertifika ile alınmasını çok önemsiyoruz. Mücevher ticaretinde her kim yanlış bir işlem yaparsa, hepimiz bu durumdan olumsuz etkileniyoruz. Velinimetimiz olan müşterimizin önce güvenini sonra gönlünü kazanmalıyız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.