Yine Yeni Yeniden “Sedaş”

Kuyumculuk sektörümüzün köklü markalarından biri olan ve İtalya’dan ithal ettiği takılarla yıllardır kuyumcularımızın yüksek satış rakamları yakalamasına olanak sağlayan Sedaş Kuyumculuk; baştan sona yeniliğe gitti. Şeref Han’da bulunan toptan satış mağazasını 3 aylık titiz bir çalışmanın ardından yenileyen ve büyüten Sedaş; ayrıca logosunu yenilerken internet sitesini de güncelledi. Yeni yılda yeni Sedaş; hep bilinen yüksek kalitesiyle sizlerle birlikte olmaya devam ediyor….

Zincir başta olmak üzere birçok farklı takı grubunda İtalya’dan ithal ettiğini özel modelleriyle ülke çapında geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Sedaş Kuyumculuk; toptan satış mağazasını baştan sona yeniledi. Akıllı ışıklandırma sistemiyle, 3 aylık bir hazırlığın ardından hizmet sunmaya başlayan Sedaş’ın yeni mağazası, Şeref Han’ın en şık mağazalarından biri oldu.

Sedaş ve İtalya takı markası Lisa’nın da logoları değişti. Markanın www.sedaskuyumculuk.com sitesi de güncellendi. Sedaş Kuyumculuk Genel Müdürü Murat Haliloğlu; yıllar sonra yenilenme ve değişim zamanının geldiğini, bundan sonra müşterilerini çok daha konforlu ve geniş bir mağazada ağırlama fırsatı bulacaklarını söyledi.

İstanbul Jewelery Show günlerinde 100’den fazla yeni İtalyan takı modellerini mağazalarında sergileyeceklerini kaydeden Murat Haliloğlu; “Yükselen altın fiyatlarıyla birlikte olabildiğince hafif takılar ithal etmeye özen gösteriyoruz. Geçtiğimiz Ocak ayında, Vicenza Fuar döneminde İtalya’ya gittik ve siparişlerimizi hazırladık. İtalyan üretici dostlarımız yine birbirinden güzel takılar dizayn ettiler. Yeni sezon öncesi kuyumcu dostlarımız için tüm hazırlıklarımızı titizlikle yaptık. Şimdi sıra onlarda” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.