Yenilenen kimliğiyle NEVi Şahsına Münhasır bir mücevher markası

“Nev Jewellery” baştan sona yenilenerek yeni hedeflere yeni kimliğiyle yol almaya karar verdi”

 

Çok uzun yıllardır kuyumculuk sektörümüzde geniş kitlelerin tercihi olan ve ağırlıklı olarak elmas mücevherleriyle tanınan Nev Jewellery; yepyeni bir kimlik yepyeni bir tarz ve yeni stratejileriyle modern ve özgün tasarımların çıkış noktası olmayı planlıyor. 24 yıldır aralıksız ürünlerini kuyumculara ileten Nev; şimdi renkli mücevher taşlarıyla herkesin zevkine hitap edebilecek bir şekilde küllerinden doğuyor….

 

Deneyimli kuyumcu Kerim Şilazi tarafından kurulan Nev Jewellery; son 3 yılda önemli değişimler yaşadı. Pandemi döneminde üretim tarzını baştan aşağı değiştiren ve modern, özgün tasarımları, renkli mücevher taşlarıyla birlikte öne çıkaran yeni Nev; kısa süre içinde 12 farklı ilimizde yer alan seçkin mücevher mağazalarının vitrinlerinde kendise yer buldu.

Elmasa bir ömür adadıklarını ama son dönemde elmas mücevhere talebin en dip seviyeye indiğini kaydeden Kerim Şilazi; “Bir değişime gitmemiz gerekiyordu. Hem kurumsal kimliğimizi, hem pazarlama stratejimizi hem de üretim planlamalarımızı baştan sona değiştirdik. Nişantaşı mağazamızın ardından Cağaloğlu’nda toptan ve perakende mağazası açtık. Günlük hayatta daha çok kullanılabilecek. Spor tarzı üzerinde barındıran ve Dünyanın her yerinde kabul görebilecek evrensel tasarım çizgileri olan yeni nesil mücevherleri hayata geçirdik” diye konuştu.

Processed with VSCO with a6 preset

Yeni kimlikleriyle mücevher ihracatı alanında da hızlı yol alımları planladıklarını kaydeden Kerim Şilazi; “Ekim İJS’de yer alacağız. Uluslararası fuarlara da katılmayı planlıyoruz. Hongkong Jewellery Show’un Singapur’da yapılacak olan ayağına katılımcı olacağız” dedi.

Nev Jewellery içinde hem çıplaktaş hem montür hem de bitmiş ürün satışının bulunduğunu, tüm ürünlerin kendi içlerinde işinin ehli bir kadroyla üretildiğini sözlerine ekleyen Şilazi; yeni ve farklı tarz arayışında olan, renkli taşlı mücevherleri tercih etmek isteyen yerli ve yabancı sektör mensuplarıyla iletişimlerini arttıracaklarını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.