Yeni tasarımlarıyla fuardan Alev Alev geçti “LAV Alyans”

Ülkemizin önde gelen alyans üreticilerinden biri olan ve uzun zamandır ağırlıklı olarak ihracat çalışmalarına imza atan Lav Alyans; üçüncü kez İstanbul Jewelry Show’a katıldı. İhracat ağırlıklı olarak gerçekleşen Ekim fuarında, Lav Alyans, en yeni tasarımlarını sergileme fırsatı elde etti. Özellikle Arap Yarımadası, Kuzey Afrika ülkelerinden gelen yabancı misafirler Lav Alyans’ın birçok yeni koleksiyonunu yakından görme şansı elde ettiler.

Sektörümüzün tecrübeleri kuyum ustalarından biri olan Erkan Yayman tarafından 8 yıl önce kurulan Lav Alyans; üçüncü kez İstanbul Jewellery Show deneyimini yaşadı. Hem içi boş hem de klasik tipte binlerce alyans modeline sahip olan, özellikle Avrupa’da geniş müşteri kitlesi bulunan Lav Alyans; üçüncü kez katıldığı fuara çok sıkı bir hazırlık ile gelmişti. Birçok yeni koleksiyonunu ilk kez tanıtan Lav Alyans; fuar ziyaretçilerinden tam puan aldı.

Artık İJS’ye markalarının iyice ısındığını, fuarda arzu ettikleri neticeyi aldıklarını ve ziyaretçilerin Lav Alyans kalitesini, yenilikçi yaklaşımını beğendiklerini belirten Erkan Yayman; “Lav Alyans; sade ve klasik tarzda alyans çeşitliliğiyle ön plana çıkıyor. Üretimimizin yaklaşık %80’inini ihraç ediyoruz. Yeni koleksiyonlarımız büyük ilgi gördü. Alyans üretiminde, Türk ustaların yeteneklerini cömertçe yeni tasarımlarımızla gözler önüne seriyoruz” dedi.

Markanın fuarda tanıttığı ve “Her şey Aşk İçin” sloganını kullandığı “Hıpnoze” “Artsoul” “Elegance” koleksiyonları ön plana çıktı. Fuar sonrası birçok yeni alıcıyla tanışan Lav Alyans; hız kesmeden yeni tasarımlar için çalışmalarına devam edecek.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.