Yeni tasarımlar iş potansiyelinizi YÜKSELtecek “Sedat Yüksel Kuyumculuk İle vitrinleriniz hep güncel”

Yılların deneyimli 22 ayar bilezik üreticisi Sedat Yüksel; yaz mevsimi ile birlikte yeni modellerine yine hız verdi. Sürekli güncel ve yeni modeller üretme konusunda hiç çekingen davranmayan tecrübe marka; her yaştan herkesin beğenebileceği bilezik modellerini madene aktardı. Yeni modeller Sedat Yüksel’den güzel satışlar sizden…

 

Bilezik Dünyasında saygın bir konuma sahip olan, titiz işçiliği, özgün çizgileriyle bölgesinin aranan üreticilerinden Sedat Yüksel Kuyumculuk; yaz mevsimi ile birlikte yeni modellerini müşterilerine sunmaya başladı. Birbirinden özel çizgilere sahip olan yeni modeller, özellikle düğünlerin arttığı bu süreçte kuyumcuların iş hayatına kolaylıklar katacak.

Sedat Yüksel Kuyumculuk firma sahibi Sedat Yüksel; yeni tasarımlarında daha çok sade çizgilere yer verdiklerini, bazı modellerinde iki farklı çizgiyi biraraya getirdiklerini yine kendilerine has özel altın rengini yüksek parlaklık ile bileziğe aktardıklarını söyledi.

Bugün itibariyle bilezik üreten birçok firmanın en üst düzey teknik donanımlara sahip olduğunu, artık markalar arasında çok küçük farklılıklar oluştuğunu belirten Sedat Yüksel; bu küçük farklılıkların sahada belirleyici olduğunu, ileri teknolojiye sahip olmak kadar, bu cihazların hakkıyla kullanılmasının, onlardan üst düzey verim elde edilmesinin de çok önemli olduğunu söyledi.

Yükselen altın fiyatlarıyla birlikte, tüketicinin çok daha seçici davranacağını ve bu nedenden dolayı tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünerek hareket ettiklerini sözlerine ekleyen Yüksel; yeni modellerinde özel bir teknik kullanarak ortalama %25 varan ekstra hafiflik elde ettiklerini, takının görünümünde ise bir azalma olmadığını dile getirdi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.