Yeni SEZonda vitrinde yatan değil koşan takılar onda olacak “SEZgold”

Yaklaşan İstanbul Jewelery Show’a tüm firmalarımız iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Sektörümüzün kalbinin attığı Şeref Han’da 1 yıla yakın bir süredir toptan satış mağazasıyla hizmet sunan Sezgold; yeni adresinde ilk kez İJS Mart fuar heyecanı yaşayacak. Sezonun en yeni ve bol satış rakamları elde edecek modellerini tasarlayan ve bunu müşterilerine sunmaya hazırlanan Sezgold; fuar bahanesiyle İstanbul’a gelecek olan yerli yabancı sektör mensuplarını ağırlamaya hazır….

 14 ayar takı grubunda geniş ürün çeşitliliğiyle iç piyasada yakından takip edilen Sezgold; Şeref Han’da bulunan toptan satış mağazasında sezonun en yeni modellerini müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Sezgold firma sahibi Sezgin Çolak; yüksek altın fiyatları münasebetiyle tüm ürün gruplarında ilk aranan özelliğin hafiflik olduğunu söyledi.

2020 yılında yüzük ve ince bilekliklerin talep gördüğünü, sosyal medyada yapılan paylaşımların taleplere yön verdiğini kaydeden Sezgin Çolak; “Uzun bir aradan sonra dorika ve çerçeveli takı grubuna gözle görülür bir ilgi azalması oldu. Mevcut durum içinde çok fantastik modellere girmeden, satış sirkülasyonu hızlı olan modellerin yeni versiyonlarını sunuyoruz. Vitrinde yatan değil koşan takılara ağırlık vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Markalarının özellikle balkan ülkelerindeki takı kullanıcılarının zevklerine uygun modellere sahip olduğunu ve bu coğrafyada pazar paylarını arttırmayı planladıklarını belirten Çolak; açıklamasını şöyle sürdürdü:

“14 ayar ürün grubunda çok geniş çeşitliliğe sahibiz. Avrupa’da farklı ülkelerdeki kuyumcularla ticaretimizi arttırmak istiyoruz. Fuar döneminde çarşıya, Çemberlitaş’a ve Şeref Han’a gelecek olan yabancı alıcılarla tanışırsak çok iyi olur. Fuarın ülkemiz için hayırlı sonuçlara vesile olmasını diliyorum ve yerli, yabancı sektör mensuplarını mağazamıza bekliyorum. Titizlikle yeni sezonun ürünlerini hazırladık. Bazı modelleri uzun bir zamandır fuar nedeniyle beklettik. Bu yıl hangi takılar trend olur sorusunun cevabı da mağazamızda saklı.”

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.