Yeni hayat… Yeni ve yenilenen “GARDEN GOLD”

Avrupa kıtasına yoğun ihracatıyla ön plana çıkan Garden Gold; koronavirüs salgınından sonra başlayan yeni hayata, baştan sona yenilenen ofis ve mağazasında merhaba dedi. Çok daha geniş ve ferah bir ortamda müşterilerini ağırlamaya hazırlanan Garden Gold; yılın ikinci yarısında başarılı ihracat rakamlarıyla yılın ilk yarısındaki kayıpları kapatmayı planlıyor.

 

Sektörümüzün deneyimli isimleri Levent Polat ve İsmail Polat önderliğinde 13 yıldır çalışmalarını başarıyla yürüten Garden Gold; Çemberlitaş’ta bulunan toptan satış mağazası ve iş ofisini baştan sona yeniledi. Pandemi günlerinde iş hayatının durmasıyla, tadilatlarına hız veren Garden Gold; yeni normal hayata, baştan sona yenilenerek merhaba diyor.

Garden Gold firma ortağı Levent Polat; markalarının yıllar içinde müşterilerinin güvenini kazandığını, önümüzdeki süreçte, geçmiş dönemde titiz hizmet anlayışıyla hareket eden, dürüst ticaret gerçekleştiren markaların öne çıkacağını söyledi.

İstanbul Jewelery Show döneminde tanıtmayı planladıkları birçok yeni modeli, yenilenen mağazalarının vitrinlerine çıkarttıklarını kaydeden Levent Polat; “Biz sürekli yeni model hazırlayan ve her ay vitrinlerimizi yeni modellerle güçlendiren çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Haziran ayının sonu Temmuz başı gibi yabancı müşterilerimizin yeni siparişleri için mağazamıza geleceğini ön görüyoruz. Yılın ikinci yarısının çok daha iyi geçeceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Tüm sağlık önlemlerini alarak, çok daha geniş ofis ve mağazada müşterilerini ağırlayacaklarını sözlerine ekleyen Levent Polat; açıklamasını şu sözlerle noktaladı:

“Genel Müdürümüz Ercan Altınel; personelimizi yeni normalleşme sürecine iyi bir şekilde hazırladı. Önümüzdeki süreçte markamızı internet Dünyasına da hızla adapte edeceğiz. Yurtiçinde, peşin çalışma prensibimize uyan kuyumcu dostlarımıza kapımız açık. Ülkemizin yaşanan bu felaketin ardından özellikle kuyumculuk sektöründe güçlenerek yoluna devam edeceğine inanıyorum. Ortaya çıkan fırsatları fırsatçılığa dönüştürmeden, etik ticaret anlayışıyla çalışmalarımıza devam etmeliyiz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.