Yeni Adresinde “Alenne Jewellery” İmzalı Yeni Zarif Takılar Pek Yakında

Zarif, hafif tasarımlarıyla öne çıkan, iddialı piercing modelleriyle tanınan Alenne Jewellery Şeref Efendi Sokağın hemen arkasında bulunan Çınar Han’a taşındı. Bir önceki yerine göre 4 kat daha fazla büyüyen Alenne Jewellery; müşterilerini çok daha ferah bir ortamda ağırlayacak ve firma çalışanları konforlu bir çalışma ortamı bulacak. Yeni mekana özel yepyeni tasarımlar da yola çıktı. 450 parçadan oluşan yeni koleksiyon; pek yakında yeni adreste yeni showroom’da sektör mensuplarıyla buluşacak…

 

Mücevher kalitesinde 14 ayar fantezi takılar üreten genç girişimci Alen Mığdısı; markası Alenne Jewellery’i yeni adresine taşıdı. Eski çalışma ofisine göre 4 kat büyüyen yeni Alenne Jewellery adresi; sektörümüzün yakından tanıdığı Çınar Han’ın 1. katında.

Firma sahibi Alen Mığdısı; uzun zamandır daha geniş bir çalışma mekanına geçmek için araştırma içinde bulunduklarını, aradıkları adresi zorlu pandemi sürecinde bulduklarını söyledi.

Krizlerde yatırım yapmaktan çekinmediğini ve mesleğine büyük bir aşka bağlı olduğunu kaydeden Alen Mığdısı; “Profesyonel bir iç mimardan destek alarak yeni çalışma ofisimizi, showroomumuzu yaklaşık bir ayda oluşturduk. Ayrıca yeni ofisimizin hemen yanına atölyemizi de taşıdık. Çınar Han; köklü bir adres ve burada çok sayıda sektör mensubu var. Yeni adresimizde yeni hedeflere yelken açacağız. Özellikle ihracat alanında önemli çıkışlar yapmayı planlıyoruz” diye konuştu.

İJS Mart fuarının iptaliyle birlikte pekçok tasarımlarını madene aktaramadıklarını ve yaklaşık 450 parçadan oluşan özel bir koleksiyonun yapım aşamasının başladığını kaydeden Mığdısı; açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Çok yakında yeni koleksiyonumuzu hem yerli hem de yabancı alıcıyla buluşturacağız. Pandemi sürecinde boş durmadık ve dışarıdan destek aldığımız profesyonel takı tasarımcılarıyla yüzlerce yeni model yaptık. Yeni modellerimizin büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. Çok hafif takılar yapacağız. Piercing alanında da çalışmalarımız devam ediyor. Pandemi döneminin hemen ardından, ertelenen taleplerin ciddi bir yoğunluğu olacağına inanıyoruz. Biz şimdiden tüm imkanlarımızla ve kabiliyetimizle, uzman olduğumuz takı grubundaki yeni modellerimizle bugünden yarına hazırız.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.