YARI mamülde TAM kalitenin artık ikinci adresi var “ Revaç’ın ikinci adresi Kuyumcukent oldu”

Sektörümüzün köklü yarı mamül üreticilerinden biri olan Revaç Kuyumculuk; 22. Yaşında ikinci adresine kavuştu. Yıllardır Çemberlitaş’ta Vezirhan’a bitişik olarak hizmet sunan Revaç Kuyumculuk, sektörün bir diğer önemli noktası Kuyumcukent’te şube açtı. Kuyumcukent Atölyeler Bloğu 1.kat’ta merkeze yakın konumda yer alan Revaç’ın yeni şubesi; üreticilere çok daha yakın ve hızlı hizmet sunacak..

 

Kuyumculuk sektörüne küçük yaşlarda adım atan, sektörün dev markalarında kalıpçılık branşında kendini yetiştiren Süleyman Karaaslan; geçtiğimiz günlerde markası Revaç Kuyumculuğa ikinci bir adres ekledi. Yarı mamülde yüksek kaliteli ürünler sunan ve hayallerdeki kalıpları, ürünleri de madene aktaran Revaç; Çemberlitaş’taki merkez atölyesinden sonra Kuyumcukent bünyesinde de markasını konumlandırdı.

Süleyman usta; müşterilerinin yıllardır Kuyumcukent’te şubeniz olmalı önerilerini aldıklarını biraz geçte olsa en sonunda sektörümüzün en önemli kompleksinde yerini aldıklarını söyledi.

Çemberlitaş’ta bulunan tüm yarı mamüllerin, Kuyumcukent’teki şubelerinde de yer alacağını ifade eden Süleyman Karaaslan; “Çarşı’dan Kuyumcukent’e her gün onlarca gönderi yapıyorduk. Şimdi müşterilerimize çok daha yakın konumdayız. İlk günden alıştık. Zaten yıllardır bizimle çalışan müşterilerim, hemen yanlarında markamızı görünce çok mutlu oldular” dedi.

Günümüzün hızlı üretim çarkında, firmaların doğru ve kendilerini yakından tanıyan bir yarı mamül üreticisiyle birlikte hareket etmelerinin büyük avantaj sağladığını vurgulayan Süleyman Karaaslan; “Press tekniği ile her ayarda yarı mamül ürünler müşterilerimize sunuyoruz. Hayatta bulunan türlü türlü objelerden etkileniyor ve onları yeni model olarak ürün portföyümüze dahil ediyoruz. Bazen çalıştığımız firmalar bizden isteklerde bulunuyor ve yeni bir parça atölyemizden çıkmış oluyor. En zor modelleri bile üretme gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.

Revaç; Kuyumcukent Atölyeler Bloğu 1.katta merkeze yakın, Vodafone bayisinin iki dükkan sağında kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.