Van’daki İlk fuar organizasyonunda kuyumcuların yanında Loomis vardı

İlk kez düzenlenen Van Anatolia Jewellery Show kapsamında güvenli ticaretin vazgeçilmez ismi Loomis; görevini titizlikle icra etti…

 

Yıllardır ülkemizde düzenlenen ulusal ve uluslararası takı fuarlarında sergilenen takıların güvenliğini başarıyla gerçekleştiren, huzur içinde fuarların geçmesini sağlayan Loomis; ilk kez Van ilimizde organize edilen kuyumculuk sektör fuarı Anatolia Jewellery Show’da görevini başarıyla icra etti. Fuar katılımcılarının tamamına yakını güvenli ve huzurlu ticaret için Loomis’i tercih etti. 

 

Türkiye’de düzenlenen tüm kuyumculuk fuarlarında katılımcıların sergiledikleri değerli takılarını, kıymetli taşlarını ve madenlerini yüksek güvenlikli kasalama hizmeti eşliğinde koruyan Loomis; ilk kez Van ilimizde düzenlenen Anatolia Jewellery Show kapsamında fuara katılan firmaların büyük bir çoğunluğuna hizmet sundu.

Loomis V.I.T Bölge Müdürü Habib Yazar; Van’da ilk kez düzenlenen fuara çok sayıda farklı illerdeki kuyumcuların katılım gösterdiğini, çevre illerden ek takviyeler alarak fuar boyunca katılımcıların ürünlerini, garantili bir şekilde koruma altına aldıklarını söyledi.

Ürünlerin fuar alanına götürülmesi ve tekrar şubelere transfer edilmesi, katılımcıların adreslerine gönderilmesi aşamalarında Van Emniyet Müdürlüğünden yakın destek gördüklerini kaydeden Habib Yazar; “Hep bizim yanımızda oldular. Bu fuar ilk kez düzenlenmiş ve belirli sayıda katılımcıya ev sahipliği yapmış olsa da ürünlerin içeriği ve yüksek ayarlı takıların ağırlıklı olması nedeniyle oldukça yüksek bir maddi koruma gerçekleştirdik. Kuyumculuk mesleği nerede icra edilirse edilsin biz hep orada bulunacağız” diye konuştu.

Detaylı risk analizi yaparak fuara hazırlandıkları kaydeden Yazar; “Ülkemizin her noktasında bu tip güvenlik unsurları ön planda olan organizasyonlar yapabilmek, çağdaş bir Türkiye’ye yakışan tablolardır. Kuyumculuk sektörü bizim gözbebeğimizdir. Biz kuyumcu dostlarımızın çözüm ortağı olarak tüm riskleri omuzlayacak ve onlar için hayatı kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.