Uzay ve Samanyolu takı grubunun Yükselen markası “Yücel Gold”

Modası hiç geçmeyen, ülkemizin dört bir yanından talep gören ve hafifliğiyle bütçeyi çok yormayan Uzay, Samanyolu takı grubu; Kahramanmaraş’ta başarıyla üretiliyor. Bu takı grubunun son dönemde yükselen markalarından biri olan Yücel Gold; hafif ve kaliteli 14 ayar takı üretimiyle özellikle İstanbul’daki büyük firmaların tercihi oluyor. İleri teknolojiyi başarıyla kullanan Yücel Gold; tüm enerjisini hallow takılara veriyor…

Mesleğinde bu yıl itibariyle 37 yılı geride bırakmaya hazırlanan, sektörümüzün önde gelen markalarında uzun süre usta ve ustabaşı olarak görev yapan Yücel Kanadıkırık, son 3 yıldır kendi markası Yücel Gold ile başarılı çalışmalara imza atıyor.

Kahramanmaraş’ta üretim gerçekleştiren Yücel usta; ileri teknolojiyi başarıyla kullanarak uzay ve samanyolu ismiyle bilinen içi boş, şarnel takılar üretiyor. Ürettikleri takıların büyük bir bölümünü İstanbul’un önde gelen firmalarına sunduklarını, İstanbul üzerinden Anadolu’nun birçok şehrine Yücel Gold’un atölyesinden çıkan takıların yol aldığını söyleyen Yücel Kanadıkırık; “Şarnel takı grubunda üretim yapmak ayrı bir uzmanlık istiyor. Tüm bilgi ve mesleki birikimimizi bu takı grubuna kanalize ettik. Ortaya çok güzel sonuçlar çıkıyor. Müşterilerimiz de bizde çok mutluyuz. 2022 yılını başarıyla geride bırakan markamız yeni yıl ile birlikte 3’üncü yılına adım atıyor” diye konuştu.

Bileklik ve kolye ağırlıklı üretim yapan Yücel Gold; her hafta düzenli İstanbul’daki müşterilerine ürünlerini sunuyor. Yücel usta; üreticinin üretime satıcının da satışa konsantre olması gerektiğini söylüyor. Kanadıkırık; 2022 yılı gibi 2023 yılında da altın fiyatlarının aşırı artışa geçmemesi halinde yine kuyumculuk sektörünün altın yıllarından birini yaşayacağını ifade ediyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.