Üretimin son aşamasında ERPOL ile her şey yolunda

Uzun yıllardır kuyum üreticilerinin ürünlerinde arzu ettiği pürüzsüzlüğü ve parlaklığı elde etmesine büyük katkılar sunan Erpol Zımpara ve Fırça Sanayi; ilk kez katıldığı İstanbul Jewelery Show’dan mutlu bir şekilde ayrıldı. Yerli yabancı çok sayıda sektör mensubunu standında ağırlayan Erpol; alırken ve kullanırken herkesin yüzünü güldürüyor…

 

Yaklaşık 7 yıl önce sektörümüze merhaba diyen Erpol Zımpara; firma sahibi Cengiz Yalçın ile çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Üreticinin cila, parlatma, yüzey düzeltme işlemlerine, ürettikleri kaliteli sarf malzemeleriyle destek sunan Erpol; muadil ürünlere göre %30’a varan fiyat avantajıyla dikkat çekiyor.

Kuyumculuk sektöründe çok kısa sürede çok hızlı yol aldıklarını ve ürünlerini kullanan atölyelerin hep mutlu olduklarını kaydeden Cengiz Yalçın, “Ürünlerimiz başta Kuyumcukent olmak üzere, kuyum üretim malzemesi satan mağazalarda değerli atölyelerimizin kullanımına sunuluyor. Geniş ürün çeşitliliği ile üretilen takıların en güzel görüntüye kavuşmasına katkı sağlıyoruz. Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü kullanıma sahip ürünlerimiz; yıllık bazda ciddi fiyat avantajlarını kullanıcıya sunuyor” diye konuştu.

İlk kez katıldıkları İJS’den oldukça mutlu ayrıldıklarını ve çok sayıda yeni yabancı ve yerli alıcıyla tanışma şansı bulduklarını belirten Yalçın; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Markamız aynı zamanda ihracatta yapıyor. Kaliteye çok büyük önem veriyoruz. Üretimini yaptığımız özel kıl fırçamız; ülkemizde sadece iki firma tarafından üretiliyordu. Bu üründe yüksek fiyatlara dur demiş olduk. Takıların ayarına göre farklı özelliklere sahip sarf malzemelerimiz bulunuyor. Satışa sunduğumuz tüm ürünlerimiz kendi atölyemizde üretiliyor. Parlatma bezlerimiz farklı renklerde satışa sunuluyor. Bu özel parlatma bezlerinin dokuları farklı tiplere sahip. Yüksek kaliteli üretim yapmak için kullanılan sarf malzemeleri önem teşkil ediyor. Büyük emek ile harcanan takıların son aşamasında en ufak hataya bile tahammül etmemiz mümkün değil o yüzden seçtiğiniz malzeme ile ilgili aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması gerekiyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.