Üretimde ekonomik çözümler arayan Anadolu üreticisine “ALEX” ilaç oluyor

Kuyumculuk sektöründe çok uzun yıllardır hizmet sunan, üreticinin A’dan Z’ye her tür teknik cihaz, makine, ekipman ve sarf malzemelerini bulduğu Alex Makine; sadece büyük şehirlerimizdeki kuyum üreticisinin değil Anadolu’daki üreticinin de çözüm ortağı oluyor. Özellikle Kahramanmaraş, Gaziantep ve Adana illerimizdeki kuyum üreticileri, üretim güçlerini Alex Makine ile güçlendiriyor. Son dönemde teknoloji yatırımına daha fazla önem veren Anadolu üreticisi, İstanbullu üreticilerle arasındaki farkı gittikçe kapatıyor..

 

Ortadoğu Mücevher ve Altın Fuarı bu yıl Gaziantep’te düzenleniyor. Fuara çok sayıda Anadolu kökenli kuyum üreticisi katılacak. Üretici dostu marka; özellikle ekonomik çözümlerle, Anadolu üreticisinin iş hayatına kolaylıklar katıyor. Ülke genelinde geniş bir müşteri portföyüne sahip olan Alex Makine; Anadolu’nun en ücra köşesindeki üreticinin talebine hızla yanıt veriyor. Markalarının Anadolu’da çalıştığı önemli üreticiler bulunduğunu, Adana ve Kahramanmaraş’tan yoğun talep aldıklarını kaydeden Alex Makine Genel Müdürü Ümit Çağlar; “Son dönemde Anadolu üreticisi teknolojiye daha fazla yatırım yaparak, İstanbul üreticisi ile arasındaki üretim güç farkını en aza indiriyor. Üretim maliyetleri, İstanbullu üreticilere göre daha avantajlı olan Anadolu üreticileri, her tür takıyı yüksek kaliteli ve daha uygun fiyatlar eşliğinde piyasaya sunarak, rekabet ortamında öne geçmeyi planlıyor. Tabi ki yine de daha ekonomik üretim cihazları daha fazla tercih ediliyor. Piyasaya yeni çıkan ve lazerde en ekonomik çözümü ortaya koyan DADO lazer kaynak makinemiz, Anadolu üreticisinden büyük ilgi görüyor” diye konuştu.

alexmakina.com.tr Alex’in 24 saat 365 gün açık mağazası…

Titizlikle hazırlanan ve geniş ürün çeşitliliğini www.alexmakina.com.tr adresiyle müşterilerine sunan Alex Makine; sanal alemde başarılı çalışmalara imza atıyor. Özellikle Anadolu’daki üreticiler, üretimde ihtiyaçları olan tüm ekipman ve cihazları bir tuşa basarak atölyelerine getirtebiliyorlar. Ümit Çağlar; internet sitelerinin bir Alex Mağazası kadar ciro yapacak işlem hacmine ulaştığını, özellikle Anadolu üreticisinin sitelerinden ürün siparişi verdiğini ifade etti.

HyperFocal: 0

Gaziantep’te düzenlenecek olan Ortadoğu Mücevher ve Altın Fuarı’na da değinen Çağlar; fuara katılan firmaların arzu ettikleri neticeyi elde edeceklerini, Gaziantep ile birlikte fuarın tekrar güçleneceğine inandığını dile getirdi ve tüm katılımcılara başarılar diledi.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.