Ünlü tasarımcı Cosimo Vinci “Franco Fontana” için özel koleksiyon hazırladı

Sektörümüzün yenilikçi ve özgün markalarından biri olan Franco Fontana; uzun yıllardır İstanbul Jewelry Show’un her iki ayağına da düzenli katılım gösteriyor. Her fuar döneminde en yeni tasarımlarını ve özel koleksiyonlarını yerli, yabancı müşterilerinin beğenisine sunan Franco Fontana; bu fuarda Dünyaca ünlü, İtalyan takı tasarımcısı Cosimo Vinci’nin hazırladığı koleksiyonu ile dikkat çekecek. Yine özel ve iddialı tasarımları yakından incelemek için Franco Fontana standı, fuarın popüler noktası olacak…

 

Genlerinde İtalyan çizgilerini barındıran, zaman zaman Türk bakış açısını İtalyan işçiliğiyle harmanlayan Franco Fontana; İJS’nin Ekim ayağına sıkı bir şekilde hazırlandı. Yüzlerce yeni modelini sergileyecek olan marka, ayrıca Dünyaca ünlü takı tasarım uzmanı Cosimo Vinci’nin imzasını taşıyan özel bir koleksiyonu da müşterilerine sunacak.

Franco Fontana Toptan Satış Mağaza Müdürü Kerem Esenlik; ülkemizde de takı tasarım alanında zaman zaman seminerler veren, Cosimo Vinci’nin ilk kez markaları için bir koleksiyon hazırladığını, karma içeriğe sahip bu özel koleksiyonun İJS Ekim fuarına renk katacağını söyledi.

Hem İtalya’da hem de Türkiye’deki tasarımcılarının hummalı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ve fuardan etkin sonuç almanın, fuara sıkı bir hazırlık dönemi geçirmeyle ilintili olduğunu belirten Kerem Esenlik; “Fuarın nasıl geçeceğini çok fazla tahmin edemiyorum. Biz yine özenle hazırlandık. İç piyasadan da fuara önemli katılım bekliyoruz. Şu anda iç piyasadaki satışlarımızdan gayet memnunuz. Hem mücevher hem de altın takılarımızda yeni koleksiyonlarımız olacak. İJS’ye katılan tüm firmalarımıza başarılar diliyorum ve herkesi standımıza bekliyoruz” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.