Tüy gibi değil dolu dolu bir hediyedir inci takı….

Hem ekonomik hem güzel hem de doğal bir takı arayanlar için İnci, müşterileriniz için birinci hediye seçeneği olacaktır

 

Yılın en özel günlerinden biri olan Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevgililer Günü için kuyumcular mağazalarında hazırlıklar yapıyorlar. Bu özel günde satışlarını arttırmayı planlayan kuyumcular; son tüketiciye çok sayıda alternatif sunmak zorunda. Peki hem ekonomik hem çok güzel hem de yüzde yüz doğal olan bir hediye isteyenler için ne önermek lazım? Bu sorunun cevabı dört harfli. “İNCİ”

 

Mücevher fiyatlarının artışa geçtiği altın fiyatlarının kıpırdadığı bu dönemde yaklaşan Sevgililer Günü için kuyumcuların mağazalarına bol çeşitlerle donatmaları büyük önem kazanıyor. En ufak bir hayalet kolyenin 2 bin ile 3 bin TL civarında olduğunu düşünürsek aynı bütçelerle çok daha büyük, doğal ve birbirinden şık inci kolyeler kolaylıkla hediye edilebilir.

Kahraman İnci firma sahibi Bora Yedilioğlu; yılın özel günlerinde en çok Anneler Günü’nde inci takı satışlarının arttığını, yeni dönemde Sevgililer Günü için de Kahraman İnci’nin birbirinden güzel doğal inci takılarla adeta ekonomi dersi verecek çok hoş hediye alternatifleri oluşturmaya hazırlandığını söyledi.

Çok yakın zaman önce Uzakdoğu’ya gittiğini ve yerinden çok sayıda, inci ithal ettiklerini kaydeden Bora Yedilioğlu; “Pandeminin etkisi azalmış olsa da Uzakdoğu’da yine de tam bir normalleşme olmamış. İnci fiyatlarında %20 ile %25 arasında bir artış olmuş. Biz bu fiyat farklılığını kuyumcu dostlarımıza yansıtmama kararı aldık. Bu yıl incinin hem düğünlerde hem de özel günlerde kuyumcuların en çok satış yaptığı takı grubu olacağına inanıyoruz. Yeni neslin değişen zevklerini de etüt ederek, son derece modern inci takı tasarımları da hazırlıyoruz. Çok hafif takı almak istemeyen, hediyesinin göz de doldurmasını isteyenler için çok daha uygun fiyatlar eşliğinde yüzlerce Kahraman İnci imzalı takılar; son tüketiciyi mutlu kılacaktır” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.