“Taşçı Kilit” yeni yerinde mini kuyumcukent boyutlarında

Taşçı Kilit; yeni adresinde tüm departmanları biraraya getirdi. Dev üretim merkezi ile Taşçı Kilit kalitesi, sadece altın kilit de değil yarı mamül ürün çeşitlerine de yansıyacak…

 

Ülkemizin değerli kuyum ve kalıp ustalarının yer aldığı Taşçı Kilit & Yarı Mamül; yeni üretim merkezine taşındı. Tüm departmanlarını, kalıphanesi dahil olmak üzere tek adres altında toplayan Taşçı Kilit; yeni adresinde çok sayıda yeni kilit üretiminin yanısıra yarı mamül alanında çok geniş ürün portföyü elde edecek. Oldukça büyük bir alana sahip olan dev üretim merkezi, adeta mini bir Kuyumcukent…

Gelecekle ile ilgili önemli projelerini hayata koyma, üretim kapasitesini arttırma, yarı mamül ürün grubunda her tür çeşidi yapabilmek, müşterilerinin tüm taleplerine net yanıt vermek ve şirketin departmanlarını tek çatı altında toplamak için 3 kat büyük bir üretim merkezine geçiş yapan Taşçı Kilit; yeni yıla çok daha büyük hedefleri yakalama arzusuyla iddialı bir giriş yapıyor.

Taşçı Kilit firma sahibi Michael Taşçı; yeni adreslerinde 50 kişiye ulaşan ve hergeçen gün genişleyen kadrolarıyla kuyum üreticilerinin hayatını kolaylaştıracak yarı mamüller hayata geçireceklerini söyledi.

Michael Taşçı; Şubat ayının sonuna doğru Kuyumcukent Atölyeler Bloğu 3’üncü kat 3’üncü sokak 8 No’da toptan satış mağazalarını faaliyete geçireceklerini müjdeleyerek; “Yeni mağazamızda çok ürün çeşitliliği sunmak istiyoruz. Yılın başında hizmete giren yeni üretim merkeziminin en büyük müşterisi toptan satış mağazamız olacaktır. Üretmeye, üretirken gelişmeye ve kendi branşımızda yakın gelecekte Dünya çapında söz sahibi olmaya giden bir yolculuk için böyle bir büyük atılımlara imza atmayı uygun gördük” diye konuştu.

Yeni adreslerine taşınmalarıyla birlikte takım arkadaşlarının iş konforlarının ve verimliliklerinin arttığını da kaydeden Taşçı; “Öncelikle yeni adresimize taşınırken tüm arkadaşlarımızın tek çatı altında tam bir takım çalışması ortaya koymasını planladık. Geniş bir ortam; her açıdan bol güneş alan yeni üretim merkezimiz ile mutlu bir geleceğe hep birlikte yol alacağız” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.