Tarihin içinde bir lezzet molası “SUBAŞI LOKANTASI

“Evinizin mutfağı Subaşı Lokantası” sloganıyla yıllardır, gerçek ev yemeklerini tercih edenlerin lezzet durağı olan Subaşı Lokantası; yeni bir İstanbul Jewelry Show’da yine yerli, yabancı fuar ziyaretçilerini ağırlamaya hazır. Her fuar döneminde kuyum camiasının kalbinin attığı Çemberlitaş’ta yaşanan hareketlilik, bölge esnafını da olumlu yönde etkiliyor. Fuar için Anadolu’dan, yurtdışından kalkıp gelen misafirlerini lezzetli ve sağlıklı bir lokantaya götürmek isteyenlerin tercihi olan Subaşı Lokantası; kendine has eşsiz lezzeti, hijyeni, kalitesi ve güler yüzüyle evinizdeki mutfağın sıcaklığını size Çemberlitaş’ta yaşatıyor.

Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin ev yemeklerini sizlere yaşatan ender lokantalardan biri olan Tarihi Subaşı Lokantası; yeni bir fuar döneminde siz ve dostlarınızı ağırlamak için tüm hazırlıklarını yaptı. Yenilenen menüsü ile farklı lezzetlere de kapısını açan Subaşı Lokantası; tarihi Kılıççılar Sokağın, Kapalıçarşı’ya bakan kapısının hemen yayında misafirlerine eski İstanbul havasıyla unutulmaz anlar yaşatacak.

 

Subaşı Lokantası; her zaman olduğu gibi mevsiminde olan taze sebze yemekleriyle de ön plana çıkmaya devam edecek. Babadan gelen mesleği geleceğe taşıyan, Gizem ve Kemal Görür kardeşler çalışmalarına titizlikle devam ediyorlar.

 

Gizem Görür; “Lokantamız yeni yemekleri ve tarihi dokusuyla her yıl olduğu gibi fuar için İstanbul’a gelen yerli ve yabancı sektör mensuplarını ağırlamaya hazır. Yeni dönemde farklı lezzetleri zengin menümüze dahil ediyoruz. Oldukça uygun bütçeler eşliğinde, lezzetli ev yemekleri sunmaya özen gösteriyoruz” diye konuştu.

 

Güleryüzlü hizmet anlayışlarıyla ve genç kadrolarıyla hizmet sunan Subaşı’nın değişen menüsünde birçok tanıdık yemek çeşidi var. Çarşıya geldiyseniz, Subaşı’nın eşsiz lezzetlerini ve yüksek hijyen standartlarını doyasıya yaşamalısınız…Fuar bahane Subaşı yemekleri şahane….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.