Standını İstanbul’da açtı Erivan’da kapattı..

Bir kuyum üreticisinin A’dan Z’ye her tür teknik cihaz, makine, ekipman ve sarf malzemelerini tedarik eden KAD Teknik Malzeme; 6. kez katıldığı İstanbul Jewelery Show’dan mutlu bir şekilde ayrıldı. İstanbul fuarının ardından henüz 24 saat geçmeden Ermenistan’ın Başkenti Erivan’da düzenlenen Jewelery Show’a katılan KAD Teknik; 10 günde 2 fuar yaptı ve 1800 KM yol aldı….

 

Kuyum üreticisine en son teknik cihazları yıllardır başarıyla sunan KAD Teknik; 10 gün içinde iki önemli uluslararası fuarı geride bıraktı. Önce İstanbul Jewelery Show’da sahne alan KAD Teknik; hemen İJS’nin ardından Erivan Jewelery Show’a katıldı.

İki fuarı da son derece başarılı geçtiklerini kaydeden KAD Teknik firma ortağı Aret Demir; “İki fuarda da birçok yeni alıcıyla tanışma fırsatı elde ettik. İJS’de özellikle İranlı kuyum üreticilerinin ilgisi bir hayli yoğundu. Erivan’daki fuar henüz yeni ve zamanla çok daha iyi bir düzeye gelecektir. Komşumuz Ermenistan; kuyum üretiminde büyük bir potansiyeli var. İki ülke kuyumcularının özellikle mücevher alanında işbirliği yapması herkesi mutlu edecektir. Şimdiden bazı büyük markalarımız; Erivan’daki değerli kuyum ustaları, mücevher ustalarıyla çalışıyor ve çok iyi sonuçlar elde ediyorlar” diye konuştu.

Fuar boyunca 3D Plus modelleme robotunun ve yeni nesil Cosmo Lazer markasının lazer cihazlarının yoğun ilgi gördüğünü kaydeden markanın bir diğer ortağı Ohannes Kadehjıan; “Evimizdeki fuar iyi geçti ve bu moralle ilk yurtdışı fuara katılım göstermiş olduk. Bundan sonra yabancı fuarlara daha sık katılacağız. Dünyanın çok farklı noktalarında müşterilerimiz bulunuyor. Kuyum üretimi her nerede yapılıyor ve yaşatılıyorsa orada biz de olmak istiyoruz” dedi.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.