Sıfır sorun… Maksimum memnuniyet “Ahmet Gülpak Kuyumculuk”

Kahramanmaraş’ın en güzel takıları Ahmet Gülpak Kuyumculuk ile çok sayıda ilimize ulaştırılıyor. Binlerce model, onlarca atölye, titiz müşteri ilişkileri. Sorunsuz ticaret için Ahmet Gülpak Kuyumculuk…

 

Tecrübeli kuyumcu Ahmet Gülpak önderliğinde çalışmalarını Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksi’nde sürdüren Ahmet Gülpak Kuyumculuk; 20’den fazla değerli atölyenin birbirinden özel ürettiği takıları yurdun dört bir yanına ulaştırıyor. 25’ten fazla vilayetimize, 4 farklı mobil ekibiyle servis yapan Ahmet Gülpak Kuyumculuk; mutlu müşteriler elde etmeyi büyük ticari başarıların daha fazla önünde gören bir anlayışla çalışmalarını sürdürüyor.

25 yıllık kuyumculuk hayatı bulunduğunu son 13 yılda da kendi markası Ahmet Gülpak Kuyumculuk ile sektörümüzde faaliyetlerine devam ettiğini kaydeden Ahmet Gülpak; “A’dan Z’ye tüm takı gruplarını ürün portföyümüzde bulunduruyoruz. Kahramanmaraş’ın değeril atölyeleriyle işbirliğimiz var. Bölge kuyumcularının özenle ürettiği takıları; yüksek müşteri memnuniyeti eşliğinde 25’ten fazla ilimize ulaştırıyoruz. Biz kendi atölyemizde sadece pullu zincir üretimi gerçekleştiriyoruz. 4 farklı mobil ekibimizle sürekli müşterilerimizle dirsek temasımız bulunuyor ve kuyumcu dostlarımızın bir dediğini iki etmeyen bir anlayışı sahada yansıtıyoruz” diye konuştu.

Her biri farklı takı grubunda uzmanlaşan ve işini aşkla yapan Kahramanmaraşlı üreticilerle yıllardır çalışmalarına istikrarlı bir şekilde devam ettiklerini kaydeden Ahmet Gülpak; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksi’nin hayata geçmesiyle birlikte bölge kuyum üreticimizin vizyonu ve hedefleri üst düzeye çıkmıştır. Bu projenin hayata geçmesinde emeği olan başta değerli devlet büyüklerimiz, projeye büyük destek sunan Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan ve Kahramanmaraş Kuyumcular Odası Başkanı Hacı Mustafa Öz’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Altınşehir ile birlikte bölge üreticileri çok daha yüksek teknoloji eşliğinde üretime başlamış ve özgüvenleri üst düzeye çıkmıştır. Şu anda İstanbul’da yapılan ve burada yapılamayan hiçbir takı bulunmamaktadır. Geniş ve ferah bir ortamda üretim yapan bölge kuyumcusu, her tür takı grubunu en üst kalite üretebilmektedir. Altınşehir’i bir marka olarak görmemiz ve bu projeyi uluslararası arenaya da taşımamız gerektiğine inanıyoruz.  Altınşehir’in yurtdışında etkin tanıtımlarının ihracat alanında pozitif sonuçları olacaktır. Altınşehir’e çeşitli devlet teşviklerinin geleceğini ve üretim maliyetlerinin daha da düşeceğini ümit ediyoruz.”

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.