“SEVA Yarı Mamül” fuarda müşterilerini yeniliklere boğacak

Sektörümüzün deneyimli markalarından biri olan Seva Yarı Mamul; İstanbul Jewelery Show’a katılmaya hazır. Kuyum üreticisinin en yakın dostu olan ve onların iş hayatına hep kolaylıklar katmayı planlayan Seva Yarı Mamul; uzman olduğu dorika, şarnel yarı mamul, zincir gibi daha onlarca farklı yarı mamul ürün gruplarında yeni modellerini sergileyecek. Fuara özenle hazırlanan deneyimli marka; çok ses getirecek 30 farklı, yeni model yarı mamül çeşidiyle işine olan büyük aşkını orantısız bir şekilde sektör mensuplarına gösterecek. Kuyumculara hayat Seva ile güzel….

Her yıl kendini geliştiren, pazarın ihtiyaçlarına güncel cevaplar veren, en zor modellerin bile üretilmesine imkan tanıyacak ürünler geliştiren Seva Yarı Mamul; İstanbul Jewelery Show’a yine dolu dolu geliyor. Deneyimli kuyum ustası Turan Barlık ile çalışmalarını yürüten Seva Yarı Mamül; etkin bir fuar dönemi geride bırakmak adına, fuar öncesi sıkı bir çalışma dönemi geçirdi ve çok sayıda yeniliklere imza attı.

Fuarda birçok yeni alıcıyla tanışmak istediklerini,  kaydeden Turan Barlık; “Fuar sayesinde özellikle yabancı kuyum üreticileriyle tanışıyor ve yarı mamul ihracatı yapıyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte yurtdışında kuyum üretimi çok hızlı bir artış gösteriyor. Türk yarı mamul üreticilerinin cesur hamlelerle, yurtdışına açılmaları gerekiyor. Ben çok verimli bir fuar geçeceğini tahmin ediyorum. Hakikaten dersimizi iyi çalıştık” diye konuştu.

Canm ülkemiz, bu büyük acının üstesinden el birliğini ile kalkacaktır…

Fuara gelen sektör mensuplarını mutlaka yeni yarı mamüllerini yakından incelemeye davet eden Barlık; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Yeni ürünlerimiz için çok emek harcadık. Büyük deprem faciasının gölgesinde adeta bağrımıza taş basarak fuar için mesai harcadık. Biliyoruz ki bu dönemde bir çalışıyorsak iki çalışmalı ve afet bölgesine daha fazla yardım yapabilecek konuma ulaşmalıyız. İçimizdeki ateş ve acı uzun süre sönmeyecektir. Buna karşın özellikle ihracat alanında hepimizin daha fazla çalışması ve ülkemize döviz girdisi sağlamalıyız. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarına başsağlığı diliyorum. Seva ailesi olarak elimizden gelen tüm yardımları yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Bugün hepimiz Kahramanmaraşlı, Hataylı ve Adıyamanlıyız. Mutluluklarda birleşen bizler acılarda da birleşmeyi biliriz. Acıları birlikte hafifleteceğiz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.