“SEVA Şarnel & Yarı Mamül” ilk fuar deneyiminden mutlu ayrıldı

Sektörümüzün deneyimli markalarından biri olan Seva Şarnel & Yarı mamül; ilk kez katıldığı İstanbul Jewelery Show’dan mutlu ayrıldı. Çalışmalarını, hem yerli hem de yabancı sektör mensuplarına gösterme fırsatı elde eden Seva; birçok yeni alıcıyla tanışarak, ilk kez katıldığı fuarda beklentilerine uygun sonuçlar elde etmeyi başardı. Kendi özgün tarzını ortaya koymak, farklı modellere imza atmak isteyen üreticinin görünmeyen gücü Seva; bundan böyle İJS’ye düzenli katılım gerçekleştirecek.

Her yıl kendini geliştiren, pazarın ihtiyaçlarına güncel cevaplar veren, en zor modellerin bile kalıbını alabilecek yapılanmayı gerçekleştiren Seva Şarnel & Yarı Mamül; İstanbul Jewelery Show’un heyecanını ilk kez yaşamış oldu. Deneyimli kuyum ustası Turan Barlık ile çalışmalarını yürüten Seva Şarnel & Yarı Mamül; fuar boyunca birçok yeniliğini gözler önüne serme imkanı buldu.

Fuarda birçok yeni alıcıyla tanıştıklarını, yakın zaman önce giriş yaptıkları yarı mamül alanındaki çalışmalarını geniş kitleye tanıtma fırsatı yakaladıklarını kaydeden Turan Barlık; “Fuar bizim için çok iyi sonuçlar doğurdu. Herşeyden önce yeni giriş yaptığımız yarı mamül alanında ne kadar iddialı olduğumuzu yerli ve yabancı sektör mensuplarına gösterdik. Markamızın ihracatının gelişmesi açısından da İJS bize önemli katkılar sağladı. Komşu ülkelerde kuyum üretiminde bir artış var. Bu da yarı mamül ihtiyacını arttırıyor” diye konuştu.

Günümüzün hızlı üretim çarkında, firmaların doğru ve kendilerini yakından tanıyan bir yarı mamül üreticisiyle birlikte hareket etmelerinin büyük avantaj sağladığını vurgulayan Turan Barlık; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Farklı ayarlarda yarı mamül ürünler müşterilerimize sunuyoruz. Hayatta bulunan türlü türlü objelerden etkileniyor ve onları yeni model olarak ürün portföyümüze dahil ediyoruz. Bazen çalıştığımız firmalar bizden isteklerde bulunuyor ve yeni bir parça atölyemizden çıkmış oluyor. En zor modelleri bile üretebiliriz. Hayal gücümüzün sınırı yok. Üreticilerimizin hayatını kolaylaştırmak bizim işimiz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.