Seva Şarnel & Yarı Mamul fuar boyunca hem çarşı da hem Kuyumcukent’te müşterilerini ağırlayacak

Sektörümüzün önde gelen yarı mamül ve şarnel üreticisi Seva Şarnel & Yarı Mamul; İstanbul Jewellery Show Ekim ayağına iki noktadan katılacak. Çemberlitaş Şeref Han’da bulunan şubesi ve Kuyumcukent Atölyeler Bloğu 4’üncü katta yer alan merkez showroomuyla fuar günlerinde en yeni tasarımlarını sergileyecek olan marka; birçok yerli ve yabancı misafirini de iki farklı adresinde ağırlayacak.

Sektörümüze önce şarnel, ardından altın top ve son olarak da yarı mamül alanlarında başarıyla hizmet sunan Seva Şarnel & Yarı Mamül; İJS Ekim fuarına Çarşıdan ve Kuyumcukent’ten katılacak. Pandemi öncesi İJS’ye düzenli katılan markamız; Mart 2022 İJS ile birlikte yine fuar çalışmalarına devam edecek.

Firma sahibi Turan Barlık; başarıyla geçen yaz mevsiminin ardından, İJS Ekim fuarının da pozitif etkisiyle yılın son bölümünü de sektörümüzün en iyi şekilde kapatacağına inandığını söyledi.

Artan vaka sayıları, çeşitli ülkeler tarafından Türkiye’nin kırmızı kategoride kabul edilmesi gibi etkenler nedeniyle İJS Ekim fuarının birçok soru işaretleriyle kapılarını aralayacağını kaydeden Turan Barlık; “Biz şirket içinde yaptığımız değerlendirmenin ardından İJS’nin eski günlerine Mart 2022’den itibaren kavuşacağını düşündü ve bu yüzden İJS Ekim ayağını pas geçiyoruz. Tabi ki 7 ve 10 Ekim fuar günlerinde çok sayıda yeni ürünümüzü iki mağazamızda da sergileyeceğiz. Yılın son bölümünde ihracat alanında bir artış olabilir. Zaten ülkemizin seçkin ihracat markalarının yarı mamul alanındaki tercihi Seva oluyor. Biz de her zamanki gibi işimizi en iyi şekilde yaparak, üretici dostlarımızın iş hayatına kolaylıklar katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Özellikle ihracat yapan atölyelerin zincir ve yarı mamul taleplerine yanıt verdiklerini kaydeden Turan Barlık; açıklamasına şöyle devam etti:

“Yarı mamul firma sayısında önemli bir artış olmasına rağmen, bizimle yıllardır çalışan firmalarımızın markamıza aidiyet duyduklarını gözlemliyoruz. Sürekli kendini geliştiren, ürün portföyüne yeni parçalar katan Seva Şarnel; yeni dönemde Maraşlı üreticilerle de ilişkisini arttırmıştır. Üretim maliyetleri ciddi ölçüde arttı. Kuyum üretiminde kullanılan hammaddelerin fiyatları zirve yaptı. Müşteri memnuniyetine önem veren, kaliteden taviz vermeyen ve ürünlerinin arkasında duran markamız; geleceğe emin adımlarla ilerliyor.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.