“ SESA’nın Mağazası” 14 Ayar Takıların Buluşma Noktası

Geçtiğimiz yıl kapısını aralayan SESA Gold toptan satış mağazası, kısa süre içinde 14 ayar takı grubunda çok farklı ürün gruplarının buluşma noktası haline geldi. SESA’nın yurtiçinde adeta kimlik değişmesine yol açan yeni mağaza; markanın gücüne güç kattı. Artık SESA; belirli başlı ürün gruplarıyla değil, kuyumcunun ihtiyacı olan tüm ürün çeşitliliğiyle ön plana çıkıyor.

Sektörümüzün yenilikçi markası SESA Gold; geçtiğimiz yıl Ekim ayında hizmete giren toptan satış mağazasıyla, yurtiçindeki etkinliğini arttırdı. Sektörümüzün kalbinin attığı Şeref Efendi Sokak’ta hizmet sunan SESA Gold mağazası, adeta 14 ayar takı çeşitlerinin A’dan Z’ye buluşma noktası oldu.

SESA Gold İhracat Müdürü Murat İrikara; pandemi sürecinde kuyumculuk sektörünün ihracat alanında çok önemli kayıplar verdiğini, hiçbir zaman iç piyasayı ihmal etmeyen markalarının bu zorlu süreçte, yeni açılımlarıyla yurtiçinde etkin çalışmalar ortaya koyduğunu söyledi.

SESA’nın toptan satış mağazasının biranda markanın girmediği ürün gruplarına da ev sahipliği yaptığını hatırlatan Murat İrikara; “Müşterilerimizin farklı ürün taleplerine kayıtsız kalamadık. Her ürün grubunun seçkin üreticileriyle işbirliği yaptık ve mağazamızda 14 ayar takı grubunda çok geniş bir ürün portföyü oluşturduk. SESA’nın kaliteden ödün vermeyen tavrını bilen, işinin uzmanı değerli üretici dostlarımızla yaptığımız işbirliği, hem alan hem de satanları mutlu ediyor” diye konuştu.

Mağazalarının yeni ürün gruplarıyla, yeni müşterilerle buluşmalarına fırsat tanıdığını kaydeden Murat İrikara; şunları söyledi:

“Yeni bölgelerden yeni müşteriler edindik. Geniş ürün çeşitliliğimiz ve kuvvetli stoklarımız, birçok kuyumcunun bizi tercih etmesinde önemli etken oluyor. Bir mağazanın bir firmaya yapabileceği katkının maksimumunu, bir yıldan kısa bir sürede elde ettik. Toptan kökenli olmayan, üretim odaklı bir firmayız ama iç piyasadaki yeni pozisyonumuza çok kısa sürede adapte olduk. Mağazamıza gelen ürünler konusunda çok seçici davranıyoruz. Ürününün arkasında duran, belirli ürün gruplarında uzmanlaşan, ürün fiyatı uygun olan meslektaşlarımızla işbirliği yapıyoruz. 25 yıldır mesleğimizi icra ediyoruz. İhracat çalışmalarında, sadece kendi üretimimizle ve uzman olduğumuz ürün gruplarıyla yer alacağız.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.