“SESA GOLD” Toptan satış mağazası açıyor… Fuara iki farklı noktadan katılıyor

Ülkemizin katma değerli, yüksek işçilikli takı üreticilerinden SESA Gold; düzenli katıldığı İstanbul Jewelery Show’a bu yıl iki farklı noktadan katılacak. Fuar günleriyle birlikte Nuruosmaniye Şeref Efendi Sokak’ta toptan satış mağazası açacak olan SESA Gold; artık 365 gün ürünlerini sergileme şansı bulacak. Fuara her zaman olduğu gibi sıkı bir şekilde hazırlanan SESA; hem çarşıya hem de fuar alanına gelen sektör mensuplarına en yeni tasarımlarını sunacak…

İstanbul fuarlarına uzun bir süredir aralıksız katılan SESA Gold; yılın son çeyreğine İJS ile birlikte iyi bir giriş yapmak istiyor. Fuar günlerinde önemli bir yatırıma imza atacak olan SESA; toptan satış mağazası açıyor. Sektörümüzün kalbinin attığı Nuruosmaniye Şeref Efendi Sokak’ta yer alacak olan mağaza; markanın geniş ürün yelpazesini gözler önüne serecek ve geniş ürün stokuyla sektör mensuplarının ihtiyacına hızla cevap verecek.

 

Son yıllarda başarılı ihracat hamlesiyle dikkat çeken ve yurtdışında önemli bir müşteri portföyü edinen SESA; Ekim fuarı çerçevesinde amiral gemisi fantezi yüzük takı grubunda birçok yeni tasarımını vitrinlerine taşıyacak. SESA Gold firma sahibi Selim Sarışın; İJS Ekim’den beklentilerinin oldukça pozitif olduğunu, özenle hazırlanan tektaş yüzüklerinin, fantezi yüzük koleksiyonlarının, 2’li setlerinin en yeni modellerinin ilgi göreceğine inandığını ifade etti.

 

Ekim fuarında ağırlıklı olarak yurtdışı müşterilerine yönelik ürün grubu hazırladıklarını, yurtiçinden fuara gelecek olan müşterileri için de stantlarında sürprizler olacağını ifade eden Sarışın sözlerini şöyle sürdürdü:

“Fuara birçok yabancı misafirlerimizi davet ettik. Fuarlarda hiç ummadığınız sonuçlar alabiliyorsunuz. Fuarın geneli kötü olabiliyor fakat sizin markanız başarılı neticeler elde edebiliyor. Artık klasik fuar hazırlığı kavramı geride kaldı. Yoğun rekabet ortamında yılın 12 ayı yeni tasarımlara portföyünüzde yer vermeniz lazım. Fuarlar birer görsel show kimliğine dönüştü. Zaten hem iç hem de dış piyasada alıcılar sizi tanıyor. Fuarda beğenilen ürünleri satın almak isteyen müşterilerimizi, yeni açılacak mağazamıza yönlendireceğiz.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.