Sena Yaldız üçüncü yıldızına Borsa Kule’de kavuşuyor… hizmet portföyüne cila işçiliğini de dahil ediyor…

Değerli maden kaplama, yaldız alanında yıllardır sektörümüze başarılı hizmetler sunan Serdar Çelik ustamız tarafından kurulan Sena Yaldız; Çarşı, Kuyumcukent şubelerinin ardından Borsa Kule’de yakın zaman içinde 3’üncü şubesini devreye sokacak. Yeni şubesiyle birlikte cila hizmeti de vermeye başlayacak olan tecrübeli markadan çıkacak ürünler anında vitrinlerde yer almaya hazır olacak…

Büyük bir emek ile üretilen ve takıseverlerin beğenisine sunulan birbirinden özel takıların son durağı, üzerlerindeki albeniyi ve özel rengi yaratan yaldız atölyesi oluyor. Sena Yaldız atölyesi de yıllardır birçok firmamıza hizmet sunuyor. Takıya son dokunuşu yapan Sena Yaldız; müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine hizmet portföyündeki son eksik parça olan cilayı da dahil ediyor.

Sena Yaldız’ın çok yakın zaman içinde İVP’nin yanında açılacak olan Borsa Kule İş Merkezi’nde üçüncü şubesi kuyum üreticilerine hizmet sunmaya başlayacak. Yeni şubede cila hizmeti de verilecek. Sena Yaldız firma sahibi Serdar Çelik; uzun zamandır cila hizmeti konusunda müşterilerinin ciddi talepleri olduğunu, bu alanda önemli bir kariyere sahip olan Suat Kaya usta ile cila bölümünü oluşturduklarını söyledi.

Deneyimli cila ustaları ve tecrübeli cila çalışanlarıyla, hiç zaman kaybetmeden en yüksek kalitede cila hizmetinin de Sena Yaldız imzasıyla kuyum üreticilerine sunulmaya başlandığını belirten Serdar Çelik; “Bize gelen ürün artık en son cilası da yapılmış olarak müşterimize sunulacak. Cila işlemini de biz yapacağımız için tüm sorumluluk A’dan Z’ye bize ait olacak. Biliyoruz ki ne bizim ne de müşterilerimizin kaybedecek bir dakikaları yok” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.