“Sedat Yüksel” müşterileri herşeyin en iyisini hak ediyorlar

Yüksel “Markamızın farklılığını görmek için müşterilerimiz başka markaların da ürünlerine baksın ve onları da yakından incelesin”

 

Yılbaşının genel piyasa sakinliği, yüksek altın fiyatlarına vatandaşın alışma süreci gibi etkenler Ocak ve Şubat ayında kuyum alışverişini dip seviyelere çekiyor. Bu dönemi bir fırsat olarak gören ve sürekli pozitif düşünen Sedat Yüksel Kuyumculuk çalışanları, bu dönemde sürekli sahada oluyor ve perakende kuyumcularıyla iletişimi üst seviyeye çıkarıyorlar.

Sedat Yüksel Kuyumculuk firma sahibi Sedat Yüksel, markalarının bileziklerini tercih eden kuyumcuların mutlaka başka markaların da ürünlerini incelemelerini, büyük emek harcayarak ürettikleri bileziklerin farkını gerçek anlamda görerek satmalarını arzu ettiklerini söyledi.

Yeni yıl ile birlikte altın fiyatlarının istikrara kavuşmasının beklendiğini ve en az 2 aylık bir süreç içinde belirli bir rakam aralığı yakalanırsa, kuyum alışverişinin tempo kazanacağını kaydeden Sedat Yüksel; “Biz bu dönemi yerimizde oturarak geçirmiyoruz. Sürekli sahadayız. Sürekli kuyumcu dostlarımızla iletişim halindeyiz. Yeni müşteriler ediniyor ve mevcut müşterilerimizin taleplerini ve markamızdan beklentilerini çok dikkatli bir şekilde masaya yatırıyoruz. Bizim başka bir işimiz yok. Gidecek başka bir yolumuz yok. Herşey kısa sürede yoluna girecektir. Unutmayalım ki altını olan, bileziği olan son tüketici yükselen altın fiyatlarıyla yine parasını enflasyon karşısında korumayı başarmıştır. Altın; her dönem güvenilir olmuştur. Altına yatırım yapanın bugüne kadar kaybettiğini hiç görmedim “ diye konuştu.

Yüksel; işler yoğun olsun sakin olsun, sürekli aynı kararlılıkla ve titizlikle işlerinin başında olduklarını, kendilerini tatmin etmeyen ve Sedat Yüksel kalitesinin altında kalan hiçbir ürünün atölyelerinin kapısından dışarı çıkmadığını ifade ediyor.

Yeni bilezik modellerini mağazalarına almayı planlayan perakende kuyumcularının detaylı inceleme yapmalarının en doğru davranış olacağını kaydeden Yüksel;  sözlerini şöyle sürdürdü:

“Eskiden perakende kuyumcuları çok daha fazla atölyeye ziyaret yapıyorlardı. Son yıllarda daha çok ayaklarına ürünler geldiği için yerlerinden fazla çıkmıyorlar. Böyle olunca, birbirinden farklı ve değişik kalitelerdeki ürünleri görme, inceleme şansları olmuyor. Kendileri gelenlerle yetinmek zorunda kalıyorlar. Mevcut müşterilerimize ve yeni müşteri adaylarımıza da net bir şekilde söylüyoruz. ‘Lütfen bizim haricimizdeki bilezikleri de inceleyin ve farklılıkları gözlemleyin’. Bizim eğer bir eksiğimiz varsa hemen onu telafi etmeye ve kendimizi geliştirmeye hazırız. Tabi ki bu kadar rahatlıkla başka ürünleri de inceleyin derken, Sedat Yüksel’in özel kalitesine ne kadar güvendiğimi de ifade etmiş oluyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.