“Seçkin Gold” kalitesi 30 yıldır kuyumcuların hayatında

Sektörümüzün tecrübeli markalarından biri olan Seçkin Gold; yeni yıl ile birlikte 30’uncu yılına adım atıyor. Kuyumculuk mesleğini çok uzun zamandır icra eden Murat ve Necati İpçioğlu kardeşler tarafından temelleri atılan Seçkin Gold; ülkemizin dört bir yanındaki kuyumcuların vitrinlerinin en güzel noktalarında kendine yer edinmeyi başardı. Çok farklı üretim tekniklerini tek çatı altında toplayan, özgün tasarımıyla öne çıkan, yenilikçi yaklaşımıyla ve esnek yapısıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Seçkin Gold; birçok kuyumcu için vazgeçilmez…

Geniş ürün çeşitliliğiyle müşterilerine hızlı ve kaliteli çözümler sunan Seçkin Gold; piyasa şartlarına hemen adapte olan esnek yapısıyla ‘hayır ve olmaz’ kelimelerini iş hayatından çıkararak 30 yıldır kuyumculuk sektörüne değer katan çalışmalara imza atıyor.

Seçkin Gold firma sahibi Murat İpçioğlu; mevcut piyasa şartlarını çok iyi analiz ederek, müşterilerinin değişen beklentilerine aynı hızda yanıt veren markalarının, hep çözüm odaklı çalışmalar içinde olduğunu, 30 yılı geriden bırakan markalarının, sağlam temeller üzerinde, kişilere bağlı olmadan geleceğe kurumsal kimliğiyle başarıyla taşınacağını ifade ediyor.

Bugüne kadar binlerce yeni tasarımı madene aktardıklarını vurgulayan Murat İpçioğlu; “Yenilik ve yeni yaklaşımlar bizim için olmazsa olmaz olmuştur. Her hafta İstanbul’daki mağazamıza yeni modeller geliyor. Kahramanmaraş’taki üretim tesisimizde işinin ehli profesyonel tasarımcılarımız; birbirinden güzel takı modellerine imza atıyor. Gelişen teknolojiyi de en üst seviyede kullanan Seçkin Gold; ister 22 isterse 14 ayar takılar olsun, kuyumcuların taleplerine bahaneler sürmeden her zaman olumlu yanıt vermiştir” diye konuştu.

Şimdiden İstanbul Jewellery Show Mart Fuar dönemine hazırlandıklarını, fuar döneminde İstanbul’daki ve Kahramanmaraşta bulunan mağazalarında 2023 yılının popüler olabilecek birçok yeni modelini müşterilerine sunacaklarını sözlerine ekleyen İpçioğlu; 2023 yılında kuyumculuk sektörünün hareketli bir yıl geçireceğini tahmin ettiğini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.