“Seçkin Gold imzalı bileklikler ile takıseverler “bayram” edecek

Birbirinden farklı takı gruplarında üretim yapabilme kabiliyetine sahip olan ve her ürettiği takı grubunda büyük beğeni toplayan Seçkin Gold; bu yaz bileklik ve kelepçe modellerinde vites yükseltecek. Özgün tasarımlarıyla birçok trend olan takıya imza atan Seçkin Gold; takı kullanıcılarına uzun bir bayram yaşatacak…

Birbirinden özel tasarımlara sahip 14 ayar Seçkin Gold imzalı bileklikler, bazı modellerinde Retro bazı modellerinde modern çizgileri üzerinde barındırıyor. Güzel, zarif bileklere çok yakışacak Seçkin Gold imzalı bilekliklerin en yeni modelleri bayram sonrası piyasaya sunulacak. Farklı tarzlarda üretim tekniklerine sahip olan ve teknikleri bazı modellerinde karma bir şekilde kullanan Seçkin Gold; görünümüne göre tartıda hafif gelen fantezi bileklikleriyle dikkat çekiyor.

Tam kapanmaya geçiş yaptığımız şu günlerde, Seçkin Gold; yeni tasarımlarını madene aktarmak ile meşgul oluyor. Pandeminin en yoğun olduğu günlerinde yeni tasarımlarına ara vermeden devam eden marka; bayram sonrası ülke genelinde hayatın normale dönmesiyle birlikte birçok yeni modelini kuyumcu dostlarına sunacak.

Seçkin Gold 14 Ayar Toptan Satış Mağaza Müdürü Fikret Özşahin; “Perakende kuyumcularının ürün stokları yavaş yavaş eriyor. İstanbul Jewellery Show’un da ertelenmesiyle Bayram sonrası kuyumcu dostlarımızın İstanbul’a gelerek ürün ihtiyaçlarını gidereceğini tahmin ediyoruz. Bayram sonrasına en iyi şekilde hazırlandık. Mağazamıza gelecek olan dostlarımız onlarca yeni modelimizle karşılaşacaklar. Sektörümüz için esas bayram, bayram sonrası olacaktır” diye konuştu.

Fikret Özşahin; Mayıs ayının son haftasından itibaren artacak düğünlerin de etkisiyle piyasada canlılık beklendiğini, bu yıl bileklik takı grubuna biraz daha önem vereceklerini ve yıl içinde popüler olacak, yüksek satış rakamı elde edecek birçok modelde Seçkin Gold’un imza atacağını sözlerine ekledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.