Şarnel işinde hızlı ve kaliteli çözüm “Fast Şarnel & Yarı Mamul”

Yükselen altın fiyatları neticesinde artık hafif takılar kuyumcu vitrinlerinin en önlerinde yer alıyorlar. Hafif takılar denince içi boş şarnel takılar ilk olarak aklımıza geliyor. Birçok üreticinin iş hayatına büyük kolaylıklar katan, yarı mamül şarnel üretimiyle kısa sürede müşteri sayısını hızla arttıran Fast Şarnel; ileri teknolojiye sahip makine parkuru ile müşterilerinin taleplerine olumlu cevaplar vermeye büyük özen gösteriyor. Fast Şarnel; ciddi uzmanlık ve tecrübe isteyen şarnel üretiminde, üreticinin iş hayatına büyük kolaylıklar katıyor. Uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle aradığınız şarnel çeşitleri, Fast Şarnel ile Kuyumcukent’te sizinle birlikte…

Kuyumculuk sektörüne küçük yaşlarda adım atan ve  şarnel takı üretiminde önemli tecrübeye sahip olan Mehmet Çekçen usta ve deneyimli ekibi, markaları Fast Şarnel & Yarı Mamul ile üreticilerin iş hayatına büyük kolaylıklar katmaya devam ediyorlar. Küpeden bileziğe, alyanstan kolyeye kadar şarnel olabilecek tüm takı gruplarında yarı mamül üreten Fast Şarnel; müşterilerinin bir dediğini iki etmiyor.

Şarnel yarı mamül üretiminde az sayıda firmanın hizmet sunduğunu ve bu firmalar arasında da en yüksek kaliteyi ortaya koymaya büyük özen gösterdiklerini kaydeden Fast Şarnel firma ortağı Mehmet Çekçen; “Şarnel takılara son yıllarda artan bir ilgi var. İçi boş olan bu ürünler hafifliği ile yüksek altın fiyatları karşısında kuyumcuların sığındığı liman oluyor. Şarnel takı üretimi, ciddi bir teknoloji yatırımına ve tecrübeye ihtiyaç duyuyor. Birçok atölye şarneli kendi bünyesinde üretmek için önemli yatırımlar yaptılar ama arzu ettikleri sonuçları alamayınca kapatmak zorunda kaldılar” diye konuştu.

Şarnel üretimi alanında ülkemizin değerli makine üreticisi olan Haxer’den aldıkları son model makineler ile etkin üretim yaptıklarını kaydeden Çekçen; “Kazandığımızın büyük bir oranını tekrar yatırıma yönlendiriyoruz. Şu an için en hafif şarnel yarı mamülleri müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Şarnelin takının iskeletini oluşturduğunu ve şarnelde ince mikronlar elde etmek için ustanın maharetinin ve tekniğinin ön plana çıktığını vurgulayan Çekçen açıklamasına şöyle devam etti:

“Biz takının makyajsız halini üretiyoruz. Tabi ki temeli ne kadar sağlam olursa, takının sonradan üzerine yapılacak desenleri ve motifleri kaldırması o kadar kolay olacaktır. Sık sık yeni model yarı mamüller geliştiriyor ve müşterilerimize sunuyoruz. Biz üreticinin hızına hız katıyoruz. Yeni makineler bünyemize katmaya devam ediyoruz. İşinin uzmanı profesyonel bir kadroya sahibiz. Fast Şarnel; işini tutkuyla yapan ve sorunların değil her zaman çözümün bir parçası olan bir firmadır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.