Şahin bakışlı takılar 7 yıldır hayatımızda “Falko Gold 7 Yaşında”

Yaklaşık 7 yıl önce, 36 yıllık kuyum ustası Şahin Taşar tarafından kurulan ‘Falko Gold’ hem yerli hem de yabancı onlarca kuyumcunun tercihi haline geldi. Geçtiğimiz İJS Mart fuarında yer alan ve ilk fuar katılımına imza atan Falko; titiz üretimi ve kaliteden taviz vermeyen yaklaşımıyla yarınlara emin adımlarla ilerliyor. 2019 yılının ilk 6 ayında büyümesine ara vermeden devam eden, oldukça sisli piyasa koşullarında bol güneşli günler gören Falko; maharetli elleri, ileri teknoloji eşliğinde ustalıkla birleştiriyor….

 

Küçük yaşta mesleğe adım atan ve değerli kuyum ustalarıyla çalışma şansı yakalayan Şahin Taşar; son 7 yılda markası “Falko Gold’u” aranan atölyeler konumuna ulaştırdı. Üretiminin yarısını ihraç eden bir pozisyona gelen Falko; alyans ve klasik tel bilezik hariç tüm ürün gruplarında özgün çalışmalar ortaya koyuyor.

İstanbul Kuyumcukent bünyesinde, son teknoloji ile donatılmış atölyesinde, birçok farklı üretim tekniğini tek çatı altında toplamayı başaran Falko Kuyumculuk, Çemberlitaş Şeref Han’da bulunan showroomuyla da müşterileri ağırlıyor. Falko Kuyumculuk firma sahibi, deneyimli kuyum ustası Şahin Taşar; kısa sürede arzu ettikleri neticeleri elde ettiklerini ve markalarının son dönemde ihracat alanında önemli atılımlara imza attığını belirterek; “İstikrarlı çalışma, kaliteden taviz vermeyen üretim, özgün tasarım ve satış sonrasında da ürünlerinin arkasında duran yaklaşımımız bizi hep ileriye taşıdı. İlk kez katıldığımız İstanbul Jewellery Show bize güç kattı. Şimdi İstanbul Jewellery Show Ekim fuarına katılacağız ve Cezayir Kuyumculuk fuarıyla yılı kapatacağız. Önümüzdeki yıl çok daha fazla uluslararası fuarda yer almayı planlıyoruz “ diye konuştu.

Falko çatısı altında, A’dan Z’ye tüm işçilik işlemlerinin gerçekleştirildiğini ve piyasada bulunan tüm üretim tekniklerinin hepsinin kendilerinde bulunduğunu, ileri teknolojiden yoğun bir şekilde faydalandıklarını kaydeden Taşar; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Seri üretim gerçekleştirmek ve müşterilerimizin taleplerine hızla cevap vermek zorundayız. Günü kurtarma kaygısı içinde olmadığımız için kesinlikle kaliteden taviz vermiyoruz. Başkalarının görmeyeceği hataları bizim görmemiz yeterlidir. Müşterimize verdiğimiz sözü mutlaka yerine getiririz. Mesleğine aşık kişilerden oluşan profesyonel kadromuz ile markamızın kalite standartlarını en üst düzeyde oluşturuyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.