Renkli Clarit taşlarından oluşan “So Chic altın takı koleksiyonu” büyük ilgi görüyor

Ülkemizin ilk konsept, gümüş takı mağazalar zinciri olan So Chic; yaz sezonuna yeni, renkli altın takı koleksiyonuyla giriş yapıyor. Akıllı yatırım olarak hem bayisinin, hem de estetik ve özgün çizgileriyle son tüketicinin yüzünü güldüren So Chic; altın takı grubunda da iddialı olduğunu gözler önüne seriyor.  

 

Gümüş, altın ve mücevher takıları bir çatı altında satışa sunan tek mağazalar zincir markası olan So Chic; oldukça zarif ve herkesin beğenisini kazanacak, renkli Clarit taşlarından oluşan yeni altın koleksiyonunu tanıttı.

Sezgin Group ve  So Chic Altın, Gümüş Mağazalar Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sezgin; Clarit Altın takı koleksiyonlarında birçok farklı renkli taşın ön plana çıktığını, eski dönemlerde ülkemizde çok beğenilen Aleksandrit taşı başta olmak üzere; pariaba, aqua marine, turmalin, rhodalit, light canarian yellow gibi taşları kullanarak  So Chic altın koleksiyona birbirinden güzel renkler kattıklarını söyledi.

So Chic altın koleksiyonunun ince ve zarif bir tarzı bulunduğunu, 14 ayar olarak özenle imal edilidğini kaydeden Hakan Sezgin; “Her geçen gün büyüyen, 2022 yılı itibariyle 100’den fazla modele sahip olan So Chic Altın Takı Koleksiyonumuz şimdi renkli taşlarla çok renkli sevenlere de hitap edecek. Her ay 5 ile 10 arasında yeni altın takı modelimiz mağazalarımızda tüketiciye sunuluyor” dedi.

So Chic, yatırımcısına gerçek fırsatlar sunuyor…

Ülke genelinde hızla büyüyen So Chic mağazalar zincirinin parçası olmayı düşünen yatırımcılara çağrıda bulunan Hakan Sezgin; yaklaşık 120 bin dolar ile en az 50 m2 büyüklüğünde olan bir So Chic mağazasını yatırımcının açabileceğini ve bu yatırımın ortalama 2 ile 3 yıl içinde sahibine geri döneceğini söyledi.

Yaya trafiğinin yoğun olduğu, şehrin öne çıkan AVM veya popüler caddesinde So Chic mağazası açılabileceğini belirten Sezgin; “So Chic 19 yıl içinde çok geniş kitlelere ulaştı ve ülkemizin en çok tanınan takı mağazalar zincirlerinden biri oldu. Ulusal çapta ciddi reklam ve tanıtımlara devam ediyoruz. İster sektörümüzden olsun ister sektör dışından olsun işini aşkla yapacak, birbirinden güzel takıları satmaktan haz alacak yeni iş ortaklarımızla geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.