Pırlanta parlaklığına sahip elmaslar uygun fiyatlar eşliğinde “Roselli” mağazasında sizi bekliyor

Son dönemde yükselen döviz ile birlikte mücevher fiyatlarında ciddi bir artış görüldü. Uzun ve zahmetli uğraşlar sonucunda, lüks ürün sınıfından çıkan mücevher; artan dövizle birlikte tekrar orta gelirli kişilerden uzaklaşmaya başladı. Ekonomik mücevher konusunda devrim yaratan, ‘Foyasız Elmas Mücevher Üretim Tekniği’ni ortaya koyan Nobby Gold; markası Roselli Mücevher ile yine kuyumcuların imdadına yetişiyor. Özel üretim tekniği ile elmasın parlaklık seviyesini pırlanta ile aynı düzeye çıkaran Nobby Gold; benzer pırlantalı modellerine göre yarı yarıya fiyat avantajıyla, hayallerin ertelenmesine izin vermiyor…. Birbirinden güzel pırıl pırıl elmas mücevherler, yeni açılan Roselli Mağazasında sizleri bekliyor…

Küçük yaştan itibaren kuyumculuk mesleğine adım atan ve mücevher üretimi alanında uzmanlaşan Erkan Güner, Martin Daş ikilisi, yeni markaları Roselli ile gösterişli görünümünden taviz vermek istemeyen, aynı zamanda çok daha uygun fiyatlarla mücevher sahibi olmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi oluyor.

Cağaloğlu’nda bulunan atölyelerinin hemen yanında Roselli markasının Showroom’unu hayata geçiren Nobby Gold; titizlikle hazırladıkları birbirinden özel mücevherleri, şık bir ortamda sektör mensuplarına sunuyor.

Mücevherin kullanımını yaygınlaştırmak ve daha geniş kitlelere ulaştırmak adına, patenti alınan bu özel üretim tekniği ile çalışmalarına devam ettiklerini belirten Nobby Gold firma ortağı Erkan Güner; “Ülkemizin birçok seçkin kuyumcusunda ürünlerimiz yer alıyor. Anadolu’da mücevherin gelişimi bizi heyecanlandırıyor. 22 ayar altın takılarla aşağı yukarı aynı fiyata sahip olan Roselli markalı elmas mücevher takılarımız, ülkemizin en doğusundan en batısına kadar ilgi görüyor. Mücevher alırken insanlar daha sonra bunu satarım diye düşünmüyorlar. Ömürlük alıyorlar ve ata yadigarı olarak gelecek nesillere bırakmak istiyorlar. Bu yeni oluşumda herkes kazanacak. En çok kazanan son tüketici olacak” diye konuştu.

‘Foyasız Elmas Mücevher Üretim Tekniği’ ile sadece uygun fiyatlı mücevherler üretme imkanı elde etmediklerini, yıllarca merdiven altı atölyede yapılan ve belirtildiğinden daha düşük sınıflarda taş sunularak bir nevi gerçekleşen sahtekarlıkların da önüne geçtiklerini sözlerine ekleyen Güner; “Her tarafı açık olan elmas mücevherlerimiz, ışığın tamamını pırlantada olduğu gibi dışarıya yansıtıyor. Çıplak gözle mücevherlerimizin elmas olduğunun anlaşılması imkansız. Pırlanta kadar güzel, onun kadar doğal ve parlak ama asla pırlanta kadar pahalı değil. “

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.