Özgün Çizgilerin Hafiflikle Buluştuğu Adres “MY Aren Gold”

Türk tasarımcısının ve Türk takıseverlerin isteklerini, hayallerini benzersiz kaliteli işçiliğiyle yıllardır farklı takı gruplarına yansıtan Mehmet Yaman; 32. meslek yılında markası MY Aren Gold ile yeni hedeflere yöneliyor. 8 ve 14 ayar ürün grubunda birçok yeni konsepti normalleşme süreciyle birlikte madene aktaran Mehmet usta; sektörün önde gelen firmalarının çözüm ortağı oluyor. Yeni teknolojisi ve başarılı AR-GE çalışmalarıyla fantezi bileklikleri 3 gramlara kadar çeken Mehmet Yaman; işinin ehli takı tasarım uzmanlarıyla farklı konseptlere sahip ürün koleksiyonları da hazırlıyor…

 

Sıcak yaz mevsimiyle birlikte Ağustos ayı içinde altın fiyatları; yüksek çıkışlar ve belirli düşüşler yaparak, son tüketicinin takı alımında kararsız kalmasına sebep oldu. Rekor kıran altın fiyatlarıyla birlikte takı satışlarında ciddi bir durgunluk yaşandı. Yaşanan bu durgunluğu aşmak için birçok firmanın yeni arayışlar içinde olduğunu gözlemliyoruz.

MY Aren Gold markasıyla yakın zamanda iyi bir yol alan Mehmet Yaman; ekibiyle birlikte son dönemde konsept takı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. CNC ve Lazer Kaynaklı ürün gruplarında hem özgün çizgilere sahip takılar üreten hem de kuyumcu vitrinlerinde yüksek satış rakamları elde eden modellerin oluşmasını sağlayan MY Aren Gold; birçok dev toptancının da tercihi oluyor.

MY Aren Gold firma sahibi Mehmet Yaman; altın fiyatlarının yüksekliğini dikkate alarak görünümü ihtişamlı ama terazide oldukça hafif gelen, özgün çizgilere sahip yeni modeller altına aktardıklarını, yeni teknikler ile ürünlerin daha da hafif olması için ekstra çalışmalar yaptıklarını söyledi.

Piyasaların sakin dönemini yeni tasarımları hayata geçirmek için fırsat olarak gördüklerini kaydeden Mehmet Yaman; “İşinin ehli kadromuzla son dönemde konsept koleksiyonlar yapmaya ağırlık verdik. 3 gramlara kadar bilekliklerimizi, fantezi bileziklerimizi hafiflettik. Bunun için yeni cihazlara ve ileri teknolojiye yatırım yaptık. Karşılığını yoğun ilgi ve müşteri memnuniyeti ile alıyoruz. Bildiğiniz gibi ürünlerin vitrin ömrü oldukça kısaldı. Hem yeni tasarım ortaya koyuyoruz hem de yüksek satış sirkülasyonunun olmasını sağlıyoruz. Eylül ayı ile birlikte yepyeni modellerimizi müşterilerimize sunacağız” diye konuştu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.