“Orobella” İJS Ekim’e fuar alanından Kardeş markası “Zergeran Pırlanta” Çarşı’dan katılıyor

Ülkemizin yüksek kaliteli ve özel alyans üreticilerinden Orobella; uzun zamandır katıldığı İstanbul Jewelry Show’a bir yenisini daha ekliyor. Fuara sıkı hazırlanan ve 500’den fazla yeni modelini İJS Ekim ayağında sergileyecek olan Orobella; fuar alanında yüksek kaliteli ürünleriyle öne çıkacak. Aynı zamanda kardeş markası olan Zergeran Pırlanta; Çarşı da Kılıççılar Sokak’ta yer alan mağazasından fuara katılacak. Her iki marka da bol bol yeni tasarımlarıyla müşterilerini memnun edecekler…

 

Sakarya’daki dev alyans fabrikasında ürettiği, kendine has özel kaliteli alyanslarıyla 30 farklı ülkeye ihracat gerçekleştiren Orobella Alyans; sürekli katıldığı ve mutlu ayrıldığı İJS’ye sıkı bir şekilde hazırlandı. Farklı kültürlere, farklı coğrafyalara özel üretimiyle, her yıl yüzlerce yeni alyans modelini ürün portföyüne hazırlayan Orobella; İJS’nin Mart fuarından bugüne kadar 500’e yakın yeni model tasarladı. Tecrübeli markamız; yeni tasarımlarını İJS Ekim ayağında gözler önüne serecek.

Zergeran Pırlanta ve Orobella Alyans markalarını çatısında bulunduran Güleryüz Kuyumculuk Yönetim Kurulu Başkanı Rıfkı Bedir; gün yüzü görmemiş, çok çarpıcı geniş bir koleksiyon hazırladıklarını ve yeni modellerinin hem yurtiçinde hem de yurtdışında eşit oranda ilgi görmesini beklediklerini söyledi.

Orobella Alyans’ın Dünya çapında hızla büyümeye devam ettiğini kaydeden Rıfkı Bedir; “Birçok kuyumcu tek bir alyans firmasıyla çalışmıyor ve farklı tarzlara sahip birkaç alyans markasının ürünlerini vitrinlerine taşıyor. Bizimle çalışanlar ise tek markada her tarz alyansı bulmanın avantajını yaşıyor. Bu fuardan çok olumlu beklentiler içindeyiz. Pandeminin genel olarak etksinin Dünya çapında minimum seviyeye inmesi, fuar beklentimizi de yukarı çekiyor” diye konuştu.

Orobella Alyans’ın Edirne’den Las Vegas’a kadar geniş bir coğrafyada yüzbinlerce çiftin mutluluğuna şahitlik yaptığını hatırlatan Rıfkı Bedir, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Alyansı herkes üretebilir fakat herkes alyansta sürdürülebilir, yüksek kaliteli hizmet anlayışını sürekli devam ettiremez. Biz hem ürünlerimiz hem de satış sonrası hizmet kalitelimizle müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz. Ultra hafif alyans kavramını markamız piyasaya yıllar önce sundu. İçi boş özel üretim tekniğimiz ile yüksek altın fiyatları karşısında çok hafif modeller piyasaya sunuyoruz.”

Zergeran Pırlanta fuara çarşıdan katılıyor…

Güleryüz Kuyumculuğun bir diğer önemli markası Zergeran Pırlanta; en yeni mücevherlerini fuar boyunca, Çemberlitaş’ta bulunan tarihi Kılıççılar Sokak’taki mağazasında sektör mensuplarına sunacak. Fuara gelen yerli ve yabancı sektör mensuplarının mutlaka ziyaret ettiği Kılıççılar Sokak; fuar döneminde ekstra bir yoğunluğa sahip oluyor. Bedir; İstanbul’a gelen ve özel mücevher arayanların Zergeran Pırlanta’nın mağazasını mutlaka ziyaret etmesi gerektiğini, alım yapsalar da yapmasalar da büyük bir emekle ortaya konan yeni tasarımları görmeleri gerektiğini dile getirdi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.