ONKA GOLD Çok Yakında Yeni Adresinde

Sektörümüzün genç ve dinamik markalarından biri olan Onka Gold; çok yakında yeni adresine geçiyor. Kuyumcukent AVM Bloğunda yeni ofisine ve toptan satış mağazasına kavuşacak olan Onka Gold; mevcut ofisinin iki katı genişliğe sahip olacak ve çok daha ferah bir ortamda müşterilerini ağırlama fırsatı bulacak…

Pandemi süreci tüm Dünyada etkisini sürdürüyor. Özellikle kuyumculuk sektörümüz, düşük ihracat rakamlarıyla geçmişini arıyor. Böylesi bir dönemde hem ihracat hem yurtiçi ticaretine ara vermeden devam eden ender markalarımızdan birisi olan ONKA Gold; yakın zaman içinde yeni adresine geçiş yapacak.

2 yılı geride bırakan genç marka; tecrübeli Onur ve Kadir Şahin kardeşlerin koordinesinde başarılı çalışmalara imza atıyor. Birçok değerli markanın ihracat çalışmalarına da tecrübesiyle katkılar sunuyor.

Onka Gold Yöneticisi Onur Şahin; Arap Yarımadası’nda bulunan ülkelere gerçekleşen ihracatın durma noktasında olduğunu, yeni pazarlara geçmek ve farklı coğrafyalarda cesur adımlar atmanın zamanının geldiğini söyledi.

Pandemi sürecinde ihracat rakamlarını arttıran nadir firmalardan birinin Onka Gold olduğunu kaydeden Onur Şahin; “Ağırlıklı olarak hafif ürünler pazara sunuyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz büyük avantaj oluşturuyor. Sektörümüzün seçkin markalarıyla yaptığımız işbirliği pazardaki gücümüzü daha da arttırıyor” dedi.

Arap pazarının taleplerinin ancak uçuşların başlamasıyla açılabileceğini kaydeden Şahin; sektörümüzün birçok firmasının sadece Dubai pazarına endeksli olmasının handikabının bu dönemde net bir şekilde ortaya çıktığını, farklı pazarlara dağılım yapmanın, farklı coğrafyalara ürün sunmanın öneminin yine gün yüzüne çıktığını dile getiriyor.

Çok yakında yeni adreslerine geçeceklerini ve iki kat daha büyüyen ofislerinde yerli ve yabancı müşterilerini konforlu bir şekilde ağırlama şansı bulacaklarını sözlerine ekleyen Şahin; İJS Ekim fuarının yapılma ihtimali olursa, sektörümüz için yeni bir çıkış noktası olabileceğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.