“OĞUZ KONSEPT” Yeni tasarımlarıyla fuara hazır..

Günümüzün zorlu ekonomik şartları içinde, kuyumcular en az hata ile sirkülasyonu en fazla takılara vitrinlerinde yer vermeye azami gayret gösteriyorlar. Sektörümüzün genç ve dinamik markalarından Oğuz Konsept; özellikle ‘iyi satılan ürünler kategorisinde’ çok başarılı işler ortaya koyuyor. Yenilikçi ve satılabilir özellikli ürünler, bölgeye göre farklılaşan ve önemli satış rakamları yakalayan 14 ayar takılar Oğuz Konsept mağazasında yer alıyor. İstanbul Jewelery Show öncesi sıkı bir hazırlık yapan ve yine satış rakamları yüksek olacak modeller tasarlayan Oğuz Konsept; yenilikçi, kalite standartları yüksek ürünlerin adresi olmaya devam ediyor…

Fuar için İstanbul’a gelen Anadolu esnafı, mutlaka Çemberlitaş, Kapalıçarşı ve Kuyumcukent bölgelerini ziyaret ediyor. Fuara katılan katılmayan firmalarımız yılın en yeni tasarımlarını fuar döneminde lanse etmeye özen gösteriyorlar. Bu firmalarımızdan birisi de Oğuz Konsept oluyor. Şeref Efendi Sokak’ta bulunan mağazasında fuar döneminde misafirlerini ağırlamaya hazırlanan marka; geniş ürün çeşitliliği içinde en yeni tasarımlara sahip yüzlerce takı modelini müşterilerinin beğenisine sunacak.

Oğuz Konsept firma sahibi İdris Çilek; “Başarılı bir yaz dönemini geride bıraktık. Böylesine zorlu ekonomik şartlarda, nokta atışlı model seçimindeki başarımızın genel karnemize olumlu yansıyor. Firmamızda çok iyi bir iş bölümü var. Ben işin mutfağından nerdeyse çıkmıyorum ve tüm üretim sürecini yakından takip ediyorum. Bu yıl yine geçen yıl olduğu gibi en çok satan takılar grubuna önemli sayıda markamızdan model dahil oldu. Bu titiz seçimlerimizi ve planlamamızı devam ettirmek istiyoruz. Kuyumcu dostlarımızın yüzünü güldüren ve koşan modellerle ön plana çıkmak hep önceliğimiz oluyor” diye konuştu.

Yeni mağazalarında 4’üncü kez İJS fuar dönemi geçireceklerini sözlerine ekleyen İdris Çilek; fuar için İstanbul’a gelecek olan esnafı mağazalarında ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını, fuara katılan meslektaşlarına da başarılı bir organizasyon geçirmelerini arzu ettiğini dile getirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.