“Nevzat Yaldız” müşterileri için baştan sona üretim bandını yeniledi

Sektörümüzün önde gelen yaldız ve kaplama atölyesi olan Nevzat Yaldız; geçtiğimiz günlerde atölyesindeki cihazları baştan sona yeniledi. İleri teknolojiyi bünyesinde barındıran cihazlarla, adeta atölyesini güncelleyen Nevzat Yaldız; kendine has yüksek kaliteyi geleceğe titizlikle taşımaya kararlı…

 

Vitrinlerde alıcısıyla buluşmayı bekleyen takılar; son aşamada yaldız atölyelerinin yolunu tutuyor. Takıların estetik merkezi olarak tanımlayacağımız, sektörümüzün duayen yaldız & kaplama markası Nevzat Yaldız; yüksek kalitesini korumak ve geliştirmek adına önemli bir yatırıma imza attı. Kuyumcukent’teki şubesinde bulunan üretim bandındaki tüm cihazları yenileyen Nevzat Yaldız; müşterilerinin memnuniyeti için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor.

Nevzat Yaldız Kuyumcukent Şube Ortağı Yasin Ayaz; ortalama 2-3 yılda bir üretim bandındaki cihazlarda önemli değişimlere gittiklerini, özellikle patlatma ve ürün yıkama bölümünde köklü değişimlere imza attıklarını söyledi.

Sektörün talep ettiği kaplama renklerini ve farklı renk tonlarını yaz sezonunda uyguladıklarını kaydeden Yasin Ayaz; “Hem ihracat hem de yurtiçi firmalarımızın taleplerine karşılık vermek için çalışıyoruz. Yüksek altın fiyatlarının da etkisiyle yine 14 ayar takıların 22 ayar görünüme sahip olması isteniyor. Yıllardır ilk önceliği kaliteye veren müşterilerimiz Nevzat Yaldız’dan vazgeçmiyorlar” diye konuştu.

Bu yıl itibariyle markalarının 48 yaşına adım attığını hatırlatan Ayaz; kaplama; patlatma, yaldız, parlatma, rodaj, lazer ile markalama gibi takının üretiminin son bölümünde yer alan hizmetleri, titizlikle yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.