Mehmet Eren “Mutlu ve huzurlu sona eren bir fuar diliyoruz”

EREN HAS GROUP” fuar boyunca yerli yabancı

sektör mensuplarını standında buluşturacak

                                                                  

Sektörümüzün önde gelen değerli maden, döviz alım satım firması Eren Has Group; İstanbul Jewelry Show’un artık aranan markaları arasında yer alıyor. Fuar boyunca yerli ve yabancı sektör mensuplarının buluştuğu ve bir soluk aldıkları EHG standı, yine yüzlerce insanı ağırlayacak. Baştan sona yenilenen standıyla EHG; fuara değer katan, değerli maden ticaret markamız olacak…

 

Yeni yıl ile birlikte 19’uncu yaşına adım atan Eren Has Group; üçüncü kez İstanbul Jewelry Show katılım heyecanı yaşayacak. Fuar boyunca İJS’ye katılan ve yerli yabancı yüzlerce sektör mensubunu ağırlayan EHG; bu yıl baştan sona yenilenen şık standıyla yine fuar alanının en yoğun bölümüne ev sahipliği yapmayı planlıyor. EHG Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eren; “Çin’de başlayan virüs felaketiyle birlikte Hongkong Jewelery Show ertelendi. İJS öncesi böylesi bir gelişme, özellikle gümüş ve mücevher alanındaki yerli üreticilerimiz için ciddi avantaj teşkil ediyor. Ortaya çıkan bu boşluğu fuar ile birlikte sektörümüzün değerli markaları başarıyla değerlendireceklerdir. Bu bağlamda; İJS’nin Mart ayağında herkesin beklentisi ikiye katlandı” diye konuştu.

Sektörün kalbinin attığı, adeta sezon galası anlamına gelen İJS’de EHG isminin yer almasının kendileri açısından önemli bir prestij anlamı taşıdığını ve markaları için etkin bir tanıtım gerçekleştirme imkanı yakaladıklarını vurgulayan Mehmet Eren; açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Biz burada sadece ticari bir beklenti içinde değiliz. Yıllardır değerli maden tedarik ettiğimiz fabrika ve atölyelerin temsilcilerini fuar alanındaki yerimizde ağırlayacağız. Tabi ki yeni müşteri adaylarıyla da fuarda iletişime geçeceğiz. Önceliğimiz markamızın İJS’nin aranan yüzü olmasıdır. Ayrıca binlerce sektör mensubuyla ofislerimizin haricinde bir noktada buluşmak da gayet keyifli oluyor.”

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.