“Massilver” standında 1 ton yenilik sizi bekliyor

Gümüş takı sektörünün deneyimli markası Massilver; İstanbul Jewelry Show’a çok sıkı bir şekilde hazırlandı. Hongkong fuarının iptal edilmesi, Dünya gümüş piyasasına en çok ürün sunan Çin piyasasının durma noktasına gelmesi; Türk gümüş takı firmaları için yeni fırsatlar ortaya çıkarıyor. Bu bağlamda önemi daha da artan İstanbul Jewelery Show; katılımcılar için önemli fırsatlar ortaya çıkarabilir. İJS’ye yaklaşık 5 ay öncesinden hazırlanmaya başlayan ve tüm yeni tasarımlarını özenle hazırlayan Massilver; fuar boyunca 1 ton ağırlığında yeni koleksiyonlarıyla tasarım şov yapacak….

 

Yüksek kaliteli ürünleriyle, titiz işçilikleriyle ön plana çıkan Massilver gümüş takıları; yepyeni modelleri, yeni versiyonlarıyla sezona hazır. Bu yıl İstanbul Jewelery Show’dan beklenti üst düzeye çıktı. Uluslararası Hongkong fuarının da virüs felaketiyle iptal olması sonucunda tüm gözler İJS’ye çevrildi. Massilver Genel Müdürü Serkan Sezgin; Markalarının Asya’dan İtalya’dan Türkiye’den farklı tarzlara sahip gümüş takılar koleksiyonlarına dahil ettiğini, yaşanan kriz öncesi alımlarını tamamlamaları neticesiyle, önemi daha da artan İJS’ye tam anlamıyla çıkarma yapacaklarını söyledi.

Günlük kullanıma uygun gümüş takı koleksiyonlarını bu yıl A Plus gümüş modelleriyle de taçlandırdıklarını kaydeden Serkan Sezgin; “Dünyanın en büyük gümüş takı üreticisi Çin; virüs felaketiyle belli bir süre piyasaya ürün sunamayacak. Bu boşluğu doldurmamız gerekiyor. Önümüzde önemli bir organizasyon var. Kendi evimizde en iyi neticeleri elde ederek, yeni alıcılarla tanışarak sezona giriş yapmak istiyoruz. Fuardan beklentimiz en üst düzeyde” şeklinde konuştu.

Bugüne kadar İJS’de satılan en fazla metrekare alanlarının bu fuarda olduğuna dikkat çeken Serkan Sezgin; “Hongkong fuarının gümüş bölümü oldukça kuvvetliydi. Dünyanın farklı noktalarından alıcılar yeni sezonun gümüş takılarını Hongkong fuarında seçiyorlardı. Şimdi takvim olarak ilk fuar İJS oldu. Ekstra alımlarımızla birlikte, çok farklı coğrafyaların, farklı kültürlerin gümüş takıdan beklentisine tek adresten cevap vereceğiz” dedi.

Renk katılan ve yeni neslin beğenisine yakalayacak hareketli, neşeli gümüş takılara ağırlık vereceklerini, doğal taşlı modellerinin beğeni kazanacağını ve herkesin zevkine uygun yeniliklerin Massilver’ın yeni sezon ürünlerinde yer aldığını sözlerine ekleyen Sezgin; baştan sona yenilenen stantlarına sektör mensuplarını davet etti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.