Maksat günü kurtarmak değil “Makdis Pırlanta” ile geleceğe dört elle sarılmak

Ülkemizin deneyimli mücevher firmalarından biri olan Makdis Pırlanta; franchise sistemi ile ülke genelinde ve yurtdışında büyümeyi hedefliyor. Bunaltan franchise şartlarıyla kuyumcuları ve yatırımcıları üzmeyen Makdis; uzun vadeli ve karlı yatırım yapmak, günü değil geleceği planlamak isteyenlerle birlikte yürümek istiyor…

Makdis Pırlanta; ülke genelinde hızla büyümeye devam ediyor. Ülkemizde 40’tan fazla ilimizde ve 100’den fazla kuyumcunun, mücevher satıcısının tercihi olan Makdis; 4 farklı ilimizde, biri de yurtdışında olmak üzere 8  franchise mağazalarıyla büyümeye devam ediyor. Özenle kendi bünyesinde üretilen mücevherleri en uygun şartlarda mücevher satıcılarına sunan Makdis Pırlanta; çok kıymetli fırsatlara ve mutlu geleceğe sizi davet ediyor.

Makdis Pırlanta Marka Müdürü Uğur Özdemir; franchise katılım bedeli olmadan, belirli sayıda ürün alımı zorunluluğu olmadan doğru ve karlı bir yatırım yapmak isteyen, mücevher satışından keyif alacak, iş ortağı olarak görecekleri dostlarıyla geleceğe birlikte yürümek istediklerini söyledi.

Makdis Pırlanta’nın tüm mücevherlerini kendi bünyesinde, işinin uzmanı mücevher ustalarıyla ürettiğini vurgulayan Uğur Özdemir; “Her zaman ürününün arkasında olan Makdis; kendi bünyesinde üretmesinin büyük avantajını fiyatlarına da yansıtıyor. Kuyumcu dostlarımızın mağazalarına istedikleri altın takıları istedikleri firmalardan almalarına kısıtlama getirmiyoruz. Tabi ki yüksek kaliteli ve ayarlarında sorun olmayacak altın takıların mağazalarımızda olmasına izin veriyoruz. Belirlenen mimari mağaza projemizi ücretsiz bir şekilde franchise adayımıza veriyoruz. İsterse kendi isterse bizim çalıştığımız mimarlık ofisiyle mağaza konseptimizi hayata geçirebilir” diye konuştu.

Yatırımcı adayı ile biraraya gelip mağaza metre karesi, lokasyonu gibi detayları göz önünde bulundurarak  belirlenecek bütçe ile  ilk başlangıç için gereken sayıda ürün alımını ortak bir karar ile alacaklarını kaydeden Uğur Özdemir; “Açılışa özel ürün desteği ve ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Ömür boyu bayimiz istediği kadar, sınırsız ürün değişimi yapabilir. Biz zorlayıcı ve yıpratıcı bir bayilik sistemi yerine, yapıcı ve huzurlu kazanç ortaya koyan sürdürülebilir bir sistemin ortaya çıkmasına, birlikte kazanmaya önem gösteriyoruz” dedi.

Eylül ayı ile birlikte Makdis Pırlanta’nın ulusal kanallarda tanıtıma da başlayacağını ve franchise bayilelerinde reklam katılım ücreti de istemeyeceklerini sözlerine ekleyen Özdemir; mücevhere gönül veren, ülkemizde hızla büyüyen mücevher pazarından payını almak isteyen ve işini profesyonelce yapma konusunda tereddütü olmayanlar ile buluşmaya hazır olduklarını dile getirdi.

 

 

                                                                                                                                     

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.