Madene dökülen hayalleriniz olsun… hayal kırıklıklarınız değil…

Bu yıl itibariyle 29 yılı geride bırakan Uğur Döküm; başarılı bir fuarı daha geride bıraktı. İstanbul Jewelery Show’a 4’üncü kez katılan Uğur Döküm; yüzlerce yeni modelini fuar ziyaretçilerine sundu. Birçok yeni alıcıyla fuarda tanışma imkanı elde eden Uğur Döküm; yerli, yabancı yüzlerce firmanın hem döküm hem yeni model takı ihtiyacına profesyonel ekibiyle net yanıt veriyor. En güzel hayallerin peşinden koşarken, hayal kırıklığı yaşamamak için Uğur Döküm; değişilmez adresiniz.

1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Uğur Döküm; firmanın ikici kuşağı Mehmet Özen ve dinamik ekibiyle, geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Kuyumcukent Atölyeler Bloğunda 3 farklı çalışma birimi, Kahramanmaraş’ta şubesi olan Uğur Döküm; çok yakında Kuyumcukent AVM Bloğunda yeni bir mağaza açacak. Firmalara klasik döküm hizmeti sunmasının yanında, binlerce farklı ve özgün tasarımı da sunan, hazırladığı özel tasarımları titizlikle madene aktaran Uğur Döküm; ülkemizin önde gelen kuyum firmalarının adeta sağ kolu.

Firma sahibi Mehmet Özen; 10 senedir kendi özgün tasarımlarını hayata geçirdiklerini, çok kısa süre içinde 30 000’in üzerinde tasarımlarını muma ve reçineye aktardıklarını söyledi.

Hazırladıkları modellere göre farklı çalışma mantıklarında, 5 farklı marka 3 D printer makinaları kullandıklarını belirten Mehmet Özen; “Ürünün görünümü ve içeriğine göre farklı modelleme cihazlarıyla farklı sonuçlar alındığını görmekteyiz. En iyi netice için profesyonel analizler yapıyor aynı zamanda farklı cihazlar kullanarak yüksek verim elde ediyoruz. Bizim için sadece bugün değil gelecek de büyük önem teşkil ediyor. Uzun bir süreç içinde, bizim için sürdürülebilir ve istikrarlı başarı elde etmek, ucuz fiyat listeleriyle reklam yaparak günü kurtaran kısa vadeli girişimlere göre çok çok daha önemlidir. Mühim olan 90. dakikanın sonunda skor tabelasında yazanlardır” diye konuştu.

Profesyonel arşivleme hizmeti sunduklarını ve isteyen müşterilerinin 5 yıl içindeki modeli anında tekrar sipariş edebildiklerini vurgulayan Özen; açıklamasına şöyle devam etti:

“Hazırladığımız her modelin bir kimlik kartı var. Tüm bilgileri detaylı bir şekilde arşivliyoruz. Modelin kuyumcu vitrinlerindeki performansını bile kayıt altına alıyoruz. Mobil ekibimiz; özellikle Kahramanmaraş’ta başarılı çalışmalara imza atıyor. Müşterimiz bizden özel bir çalışma isterse, belirli bir sürenin sonuna kadar o modeli piyasaya sunmuyoruz. 12 kişiden oluşan kreatif tasarım ekibimiz bulunuyor. Bizden model alan müşterilerimizin hemen hemen tamamı ürünlerini yine Uğur Döküm kalitesiyle madene aktarmayı tercih ediyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.