“Macera Survivor’da Olur İşyerinde Değil “ Diyorsanız Doğru Adrestesiniz

“DOĞU KİLİT”

 

Altın fiyatları rekor üstüne rekor kırıyor. Artık az da olsa çok da olsa altın çok ciddi rakamlara ulaşıyor. Kuyumcunun sermayesi hergün daha da değerleniyor. Bu bağlamda kuyumcuların altınlarını saklarken, doğru kasayı seçmeleri hayati önem taşıyor. Yıllardır hem banka hem de kuyumculuk sektörüne ürünlerini sunan “Doğu Kilit”; hem yerli hem ithal ekstra güvenlik donanımlı kasalarıyla, altınlarınızı güven altına alıyor…

Meslek hayatında, bu yılı itibariyle yarım asırı geride bırakan İrfan Bağ tarafından yaklaşık 34 yıl önce kurulan Doğu Kilit; İstanbul ve Ankara’da bulunan şubeleriyle ülkemizin her noktasına, yüksek güvenlikli çelik kasa sunuyor. Doğu Kilit; son yıllarda ikinci kuşağı temsil eden Habibe Bağ yönetiminde yeni hedeflere yöneliyor. Gaziantep ve İstanbul’da kasa üretim merkezlerine de sahip olan Doğu Kilit; Dünyanın en prestijli ve kaliteli kasa markası Chubbsafes’in de Türkiye bayiliğini yürütüyor.

Doğu Kilit firmasının Genç Yöneticisi Habibe Bağ; iki tip kasanın bulunduğunu güvenli ve riskli kasa olarak, bir nevi zayıf ve güçlü kasa şeklinde kasaların kategorize edilebileceğini ifade ediyor.

Beton ve çelik (dolgulu) kasa üretiminde çok ciddi tecrübeye sahip olduklarını ve istenilen ebatlarda, istenilen şekilde butik üretim kasa yapabildiklerini vurgulayan Habibe Bağ; “İşimizde çok ciddi bir uzmanlığa sahibiz. Kendi ürettiğimiz kasalar, yıllardır çok önemli değerleri özenle koruyorlar. İngiliz Chubbsafes markasının kasalarını ülkemize getiriyoruz. Çok ağır olan bu kasaların çalınma ihtimali çok zayıf, çalınsa bile uzun bir süreç zarıfında açılmama garantisine sahip olan Chubbsafes; hem bankacılık hem de kuyumculuk sektöründen yoğun ilgi görmektedir” diye konuştu.

Kuyumcuların kasa seçiminde işini şansa bırakmalarının mümkün olmadığını ve gramı 400 TL’yi geçen bir emtianın korunmasının ciddi bir iş olduğunun altını çizen Bağ; açıklamasını şöyle sürdürüyor:

“Kuyumculuk sektörünün haricinde bankacılık sektörüne de hizmetlerimizi sunuyoruz. Yüzlerce ATM’nin şifrelenme işlemlerini ekiplerimiz organize ediyor. Müşterimizin kullanım amacı ve alanına göre biz kasa önerisinde bulunuyoruz. Yanlış bir seçim yapılmaması için net ifadeler kullanıyoruz. 100 Euro’dan 16 000 Euro’ya kadar farklı tipte ve özellikte çelik kasalara sahibiz. Chubbsafes kasalarımızın uluslararası güvenlik sertifikaları bulunuyor. İşyerinde maceraya yer vermek istemeyenler, en ufak riski bile göze almayanlar, markamız çatısı altındaki ürünlerimizi güven içinde kullanabilirler. Tüm ürünlerimiz garantili bir şekilde satılıyor ve ömür boyu teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.