Loomis Türkiye’de Görev Değişimi… Yeni Direktör Selçuk Çolak oldu…

Loomis Türkiye’de uzun bir dönemdir Uluslararası Hizmetler Müdürü pozisyonunda görev alan Selçuk Çolak; Satış ve İş Geliştirme Direktörü pozisyonuna terfi etti.

 

Loomis Türkiye’nin uluslararası çalışmalarında önemli başarılar elde etmesinde büyük emeği bulunan Selçuk Çolak; Satış ve İş Geliştirme Direktörlüğüne atandı. Yeni görevine başlayan Selçuk Çolak; yeni dönemde yurtiçi ve yurtdışı satışının aynı ekipler tarafından yapılacağını, ortak müşterilere farklı Loomis hizmetlerinin en iyi şekilde sunulacağını, yurtiçinde Anadolu’dan İstanbul’a altınını taşıdıkları kuyumcunun yurtdışı gönderisini de aynı ekibin organize edeceğini söyledi.

Pandeminin hem global hem de ulusal çapta etkisinin minimum seviyeye inmesiyle ticaret hayatında gözle görülür bir canlanma yaşandığını kaydeden Selçuk Çolak; “Her zaman olduğu gibi %100 sigortalı uygun taşıma çözümlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Özellikle ülkeler arasında uçuş seferlerinin normale dönmesiyle eskisi gibi Dünyanın her noktası, kuyumcularımız için yurtiçindeki bir şehrimize ürün göndermeleri kadar kolay olacaktır” diye konuştu.

 

Pandeminin en zorlu dönemlerinde bile Loomis Türkiye’nin büyümeye devam ettiğini, yurtiçinde yeni ofisler hizmete aldığını, zırhlı araç filosunu ve çalışan kişi sayısını arttırdığını kaydeden Çolak; sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“350’den fazla zırhlı araç, yaklaşık 1150 personel, 42 şube ile ülkemizde hizmet sunuyoruz. Kuyumculuk fuarlarına destek sunmaya devam edeceğiz. Van’da ilk kez düzenlenen fuarda başarıyla görev yaptık şimdi Gaziantep’teki sektör fuarlarında olacağız. Kuyumculuk sektörümüz markamızın göz bebeği olmaya devam edecektir.”

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.