Kuyum üreticisinin güçlü SES’i en yoğun günlerinizde size güç katacak

“SES Kilit & Yarı Mamul yakındaki çözüm ortağınız”

 

Yarı mamül ve kilit ürün grubunda başarılı çalışmalarıyla, çok sayıda kuyum üreticisinin iş hayatına büyük kolaylıklar katan Ses Kilit & Yarı Mamul; yaklaşan İstanbul Jewellery Show öncesi, geniş ürün çeşitliliğiyle müşterilerinin bir dediğini iki etmedi. Fuarda yapılan birçok yeni modelin perde arkasında SES oldu.

Yarı mamul üretimi ve kilit ürün grubunda çok sayıda üreticimizin vazgeçilmez çözüm ortağı olan Ses Kilit & Yarı Mamul; başta kilit ve zincir olmak üzere çok sayıda yarı mamül ürünleriyle fuar döneminin yoğunluğunda kuyum üreticisinin sağ kolu oluyor.

Ses Kilit firma sahibi Serkan Konuk; sürekli yeni yatırımlar ile müşterilerinin taleplerine yanıt vermenin peşinde olduklarını, her ay yeni bir ürün ilave ederek Kuyumcukent Atölyeler Bloğu 3’üncü katta yer alan yeni adreslerinde yoğun bir mesai harcadıklarını belirterek;

“Sektörden kazandığımızı tekrar sektörümüz için harcıyoruz. Sektörümüzün ihtiyaçlarını gidermek ve yüksek kaliteli takıların üretilmesine katkıda bulunmak için satışa sunduğumuz ürünleri büyük çoğunluğunu kendi bünyemizde üretir hale geldik. İJS Mart fuarına katılacak olan müşterilerimizin siparişlerini zamanında yetiştiriyoruz. Birçok yeni tasarım takılara katkı sağlamaktan ve mutfağın arkasında durmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Yüksek altın fiyatlarıyla birlikte hep daha hafif ara parça, yarı mamullerin talep edildiğini kaydeden Serkan Konuk; “Yeni dönemde üretim yaparken ilk önce ürünün hafif olmasına özen gösteriyoruz. Her tür ayarda, stoklar eşliğinde ürünlerimiz mağazamızda yer alıyor. Özellikle 28 ve 40 cm Omega kilit grubunda aranan bir marka haline geldik” dedi.

Ses Kilit & Yarı Mamül ürünlerine yabancı üreticilerin de ilgi gösterdiğini ve Kuyumcukent’te bulunan mağazalarına gelip ürünlerini teslim aldıklarını belirten Konuk; “Türkiye yarı mamül alanında çok iyi bir seviyeye ulaştı. Yurtdışında çok sayıda yeni üretici olsa da bundan çekinmemize gerek yok. Bu üreticiler hem makinelerini hem de yarı mamullerini yine Türklerden alıyorlar. Belirli ürün gruplarını üretebildikleri için yine Türkiye’den bitmiş ürün almaya devam edecekler.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.