Zincirin Efendisi “Pina Kuyumculuk” Yeni Showroomunda Geniş Ürün Stoklarıyla Müşterilerinin Talebine Hızla Yanıt Vermeye Hazır

Kuyumcukent’te faaliyet gösteren ve bu yıl itibariyle 15. yılına giriş yapan Pina Kuyumculuk, Atölyeler Bloğu 4’üncü kat merkezde yeni showroomunu hizmete soktu. 25 yıllık sektör tecrübesine sahip Oktay Atasoy ve Tugay Kaçmaz ortaklığı ile faaliyet gösteren Pina Kuyumculuk; zincir alanında pekçok modeliyle takı üreticilerine hizmet sunuyor.

Forse, Doç ve Singapur gibi sirkülasyonu yoğun olan zincir çeşitlerini üreten ve yeni yıl ile birlikte yarı mamül olarak altın top, altın kilit müşterilerine sunan Pina Kuyumculuk;. 8,9, 10, 14, 21 ve 22 ayar olarak ürünlerini hazırlıyor. Geçtiğimiz günlerde atölyeler bloğu 4’üncü katında yeni showroomunu hizmete sokan Pina; hazır stoklarıyla kuyumcuların isteklerine hızlı yanıt verecek.

Pina Kuyumculuk atölyesinde üretilen zincirlerin yaklaşık %30’unun ihraç edildiğini, geri kalan bölümünün iç piyasaya sunulduğunu kaydeden firma ortağı Oktay Atasoy; “Üretim bölümü ile Tugay Bey ilgilenirken ben satış bölümünü idare etmekteyim. Kurulduğumuz günden bugüne hem imalathanemiz hem de satış ofisimiz Kuyumcukent’te bulunmakta” dedi.

Showroom açmayı uzun süredir düşündüklerini ve bu hedeflerini 2019 yılı başında gerçekleştirdiklerini belirten Oktay Atasoy; “Mağazamızda çok sayıda zincir modelini geniş stoklar eşliğinde müşterilerimize sunuyoruz. İlk kez yarı mamül ürünler de satışa koyduk. Yeni açılmasına rağmen toptan mağazamıza olan ilgiden dolayı mutluyuz. İstanbul’un haricinde kuyum üretiminin olduğu Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep illerimizden de gelip zincirlerimizi ve yarı mamüllerimizi satın alan meslektaşlarımız bulunuyor” diye konuştu.

Sevgililer Gününün Hareketli Geçmesini Bekliyoruz….

Altın fiyatlarının yüksekliğiyle birlikte tüketicinin birazdan mecburiyetten hafif takılara yöneleceğini ve hafif takıların ayrılmaz parçasının da forse zincir olduğunu sözlerine ekleyen Atasoy; Ocak ayının ortasından itibaren 14 Şubat için siparişler gelmeye başlandığını, durgun geçen yılbaşının ardından Sevgililer Gününün sektörümüzün yüzünü güldürmesini temenni ettiğini dile getirdi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.